Sponsor Bağlantılar

Kişisel Verilerin Toplanması

İnternet sitesinde bulunan ''yorumcu''larımız kişisel bilgilerinizi sadece özel bir talebiniz olduğu zaman ve yahutta sizlerin bize ulaşmanız gereken herhangi bir durum hasıl olduğu zaman toplamaktadır. Dolayısıyla, sizlerden alınan kişisel verilerin toplanması tamamen sitemiz ile sizlerin yararınıza olacak şekilde değerlendirilmiş olacaktır. Bunun haricinde herhangi bir işlem gerçekleştirilmeyecektir. Ayrıca ''yorumcu''lar sizlerden herhangi bir etkinliğe ve ya yarışmaya katılmak için sizlerden kişisel bilgilerinizi talep edebilirler. Bu talep edilmiş olan bilgiler ile ilgili olarak karar tamamen sizlere kalmış bulunmaktadır. Dolayısıyla burada bilgilerinizin verilip verilmemesi hiç bir şekilde internet sitemiz ''www.tarotfali.net'' sitemiz ile ilişkilendirilemez. Sitemizin ''yorumcu''ları dilerlerse otomatik olarak IP adresi gibi bilgileri kendi adına veri tabanı oluşturmak için saklanabilir. Ancak, bunlar kesinlikle karşı kişiler tarafından veri tabanı olarak sayılmayacaktır.

Kişisel Verilerin Toplanması

Kişisel verilerin kullanımı ile ilgili olarak gerekli şekilde sizlerle temas kuran ''yorumcu'' tarafından alınmış olunan verilerin nasıl kullanılacağına dair tüm hakları ''yorumcu'' kendi adına saklı tutar. Bu yüzden de gerekli işlemler ''yorumcu'' tarafından yapılacaktır. Google DART çerezleri ile ilgili olarak gerekli sitelerin ziyareti ile ilgili olarak gerekli çerezleri gönderme hakkı tamamen Google'a aittir. Bu konu ile ilgili olarak sitemizin herhangi bir sorumluluğu bulunmazken, tamamen Google Reklam Politikaları ile ilgili bir işlemdir. Bu yüzden sizler de Google ile bu konuda gereken işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Bunun haricinde, sitemiz her türlü verinin korunması ve işlenmesi için dikkatli ve özenli bir şekilde çalışma yapmaktadır. Bunun haricinde tüm haklar sitemize saklıdır.

Kişisel Verilerin Kullanımı

1 - Herhangi bir hukuki düzene ve ya hukuki karara bağlı olarak 2 - İzin verilmiş ölçüler dahilinde olması durumunda 3 - Makul sınırlar ölçüsünde kullanılabilecek olması dahilinde üçüncü kişiler ile paylaşılabilecektir. Bunun dışında veritabanı kullanımı ile ilgili olarak tüm esaslar tamamen, hukuki düzene bağlı olarak kararı site yetkililerine bağlı olarak sizlere sunulmuş bulunmaktadır.

Kişisel Veriler İle İlgili Sorularınız

Yukarıda belirtmiş olduğumuz konular dışında sizler de dilerseniz daha detaylı bilgilere ulaşmak için isterseniz gerekli iletişim bilgilerinden bizlerle temas kurabilir ve daha detaylı şekilde bilgiler alabilirsiniz. Konu ile ilgili olarak iletişim panelimizi kullanabilirsiniz. Bu konuda sizlere her türlü en net bilgiler sunulmuş olacaktır. Böylece gereken bilgilere de rahatlıkla ulaşabileceksiniz.


Tarot Aşk Falı

Tarot Aşk Falı

Tek Kart Tarot Falı

Tek Kart Tarot Falı

Haftalık Tarot Falı

Haftalık Tarot Falı

Tarot İş Falı

Tarot İş Falı

Sponsor Bağlantılar