Aşk Tavsiyesi İçin En İyi Tarot Kartları

Aşk, Tarot okumasında en çok sorulan konulardan biridir. Tarot’a aşk hayatınızı sorduğunuzda, özellikle güçlü mesajlar içeren bazı kartlar çıkabilir! Büyük Arkana’dan Küçük Arkana’nın tüm takımlarına kadar, tüm Tarot destesinde aşk hayatınıza rehberlik edebilecek kartlar vardır. Aslında kupa kartlarının tamamı ilişkilere, duygulara ve sezgilere hitap eder. Bunun için Tarot aşk okuması oldukça yaygındır.

Elbette, duymak isteyebileceğiniz tüm mesajlar bunlar değil! Bu kartlardan bazıları, size tam olarak olmanız gereken yerde olduğunuzu söylerken, bazıları da değişimin sırada olduğunu söyler. Her iki durumda da bu direktifler, sevgiyi yerine getirme yolunuzu bulmanıza yardımcı olan büyüme, pozitiflik ve rehberlik mesajlarıdır. İşte sizlere aşk tavsiyesi için en iyi Tarot kartları;

Aşıklar Kartı

Aşıklar kartı, doğal olarak sizi, hayatınızdaki aşk durumlarına dikkat etmeniz konusunda uyarır. Ancak, aşktan daha fazlası olarak bu kart, karar vermekle de ilgilidir. Özellikle bir aşk okumasında aşıklar kartı, kendinizde daha fazla rahatlık bularak başka biriyle daha fazla mutluluk bulmanız için size ilham verir.

Ölüm Kartı

Ölüm kartı, bir ilişki biterek yeni bir ilişki başladığı zaman önemli değişikliklerle ilgili mesajlar verir. Aşk okumalarında ise bu kart, genel olarak bir ayrılıkla ilgili olacaktır. Bu kart, hiçbir büyük değişikliğin veya sonun kalıcı olmadığını, bunun yerine kendinizi bulma, ihtiyaçlarınızı sağlamlaştırma, kendinizi yeni ve daha iyi bir ilişkiye açma fırsatı olduğunu hatırlatır.

Kule Kartı

Kule kartı, ani, şok edici bir değişimle ilgilidir. Bu değişim, ayaklarınızı yerden kesebilecek ve düşündüğünüz gibi geleceğinizi değiştirebilecek bir değişimdir. Bir aşk okumasında bu kart, ayrılıklar, sadakatsizlik, açığa çıkan sırlar ve herhangi bir büyük sürpriz ile ilgili olarak görünebilir. Bununla birlikte kapsayıcı mesaj, geleceğinize yönelik doğru ve sağlam bir şey inşa etmek amacıyla şu anda var olan her şeyin, bir yol açmak için yıkılması gerektiğidir.

Kupaların İkilisi Kartı

Kupaların İkilisi kartı, birlikte anlamı olan iki kişi hakkında mesajlar verir. Karşılıklı duygu ile beraber destek enerjisini yansıtır ve görseniz de görmeseniz de hayatınızda sevgi olduğunu hatırlatır.

Kılıçların Üçlüsü Kartı

Kılıçların Üçlüsü kartı, bir kalp ağrısı ve üzüntü kartıdır. Bir aşk okumasında yalnızlığı, reddedilmeyi, aldatılmayı ve ayrılıkları temsil edebilir. Unutmayın; zorluklar, en çok büyüyebileceğimiz yerlerdir. Bu zor duygular, hayatın talihsiz bir parçası olsa da kişisel gelişimin çok gerekli bir parçasıdır.

Kupaların Beşlisi Kartı

Kupaların Beşlisi kartı, hayal kırıklığı, keder ve olumsuzluğu temsil eder. Kupaların Beşlisi kartı karşınıza geldiği zaman devrilen kupalara daha az ve dik, dolu olan kupalara ise daha fazla dikkat edin. Bu pozisyondaki kart, kemerinizi sıkmanızı, daha azıyla yetinmenizi ve sahip olduğunuz şeyler için daha fazla azim göstermenizi önerir. Bir şey gerçekten size aitse, asla kaybedilemez! Kayıp duyguları yaşadığınızda, bunun nedeni uygunsuz bir duygusal bağlanma olabilir. Yapamayacağınız şeyler için söz verirseniz, hayal kırıklığına uğramak için kendinizi hazırlıyor olabilirsiniz. Yeteneklerinizi abartırken, sınırlarınızla yüzleşmek zorunda kalabilirsiniz. Gerilemeye bağlı kalmayarak tam manasıyla potansiyele odaklanın.

Kılıçların Altılısı Kartı

Kılıçların Altısı kartı, zorlayıcı veya sizin için sağlıklı olmayan bir durumdan çıkmakla ilgilidir. Aşk okumalarında bu kart, istismarcı bir ilişkiyle ya da sadece düz bir şekilde düşen, rahatlık ve neşeden daha fazla kafa karışıklığı ile beraber hayal kırıklığı getiren bir ilişkiyle ilgili de olabilir.

Kupaların Onlusu Kartı

Kupaların Onlusu kartı, mutluluğu, neşeyi ve tatmini temsil eder. Bir aşk okumasında bu kart, yaklaşmakta olan bir teklifi, evliliği veya doğumu ve genel yaşam ya da aşk kutlamasını da ifade edebilir. Bunun için kullanılan en yaygın yöntem olan tarot evet hayır falıdır.

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir