Astroloji Sırları ve Bilinmeyenler

Astroloji sırları dendiğinde aklınıza gelen ilk soru aslında sizin için en basit cevapları taşıdığını da gösterir. Bunun için belirli aralıklarla araştırmalar yapar, arkadaşlarımıza ve çevremizde yakın hissettiğimiz insanlara sorular sorarız. Bazı zamanlar da ise yalnız kaldığımız da bu konu hemen ilgimizi çeker ve cevaplar almak isteriz. Geçmişe nazaran geleceğe duyduğumuz merakın en etkili ve popüler kıldığı sistem Tarot açılımı olarak bilinen kehanet yöntemidir. Bu sistem genelde uzmanlar tarafından bakılıyor olsa da aslında ücretsiz olarak da servis edilebilir.

Geliştirmelerimiz tamamen bu sistemin ücretsiz olması amacı ile olduğunu bilmenizi isterim.  Konumuza dönecek olursak bu sırları ileri düzey araştırmacılar tarafından belirli kaynaklar aracılığı ile çözümleyebilirsiniz. Geleceği görmek mümkün mü adlı makalemizi okumanızı tavsiye ederim. Bu konuda oldukça başarılı araştırmalar ve kaynaklar ile birlikte hazırlanmıştır.

Astroloji Sırları

Bizim için önemli olan konulardan biri de merak olduğunu biliyoruz. Geleceği direk olarak bilmek belki bizim için iyi olmayabilir, ancak bu konuda bazı ip uçlarına sahip olmak bizi heyecanlandırır ve bize bir duygu katar. Bu da bizim için aynı zaman da bir eğlence aracı da olabilir. Bugün sohbet etmek istediğimiz de aklımıza gelen ilk fal yöntemi Kahve falı olduğunu söyleyebilirim. Ancak bu bize gün içerisinde yaşamış olduğumuz durumu yorumlarken aslında Astrolojinin bilinmeyen sırları konusun da da bilgi veren bir dal diyebiliriz.

Ve bunun gibi daha birçok sır dolu yorum sistemi olduğunu da bilmelisiniz. Genelde insanların en önemsediği ve merak konusu olduğu ilişki açılımı olmuştur. Kişiler mutsuz olduklarında ya da bir şüphe içerisinde olduğun da aklında bazı sorular oluşur ve bunlara cevap bulmak isterler.

Astroloji de evrenin düşünürlüğü sağlanır ve bizlerin merak konusu olan birçok soru oluşur. Asırlar boyu gelişmiş olan bu sistem artık sanal ortama da taşınmış olmasıyla birlikte kişiler bir birlerine uzak olsalar da artık yorumlama yaparak destek alabilir ya da destek verebilirler. Bugün bir arkadaşınızla uzak olsanız da evreni tartışabilir, konuyu anlamlı anlamsız araştırabilirsiniz. Bu oldukça karmaşık bir durumdur. Evreni çözmek ve bu çözünürlükle birlikte yaşam yolunuzu keşfettiğinizi de göreceksiniz. Tabi bu sistemi çözümlemek görüldüğü kadar kolay değildir. Bu konuda rakamlara karşı ilgili olmalı, sayısal düzeyi iyi bilmelisiniz.

Astrolojide Bilinmeyenler

Kendinizi iyi hissedebilmek adına ulaşmak istediğiniz bir çok uzman yorumcular ilk olarak size Meditasyon konusunda destek vermek isterler. Yani buna bir örnek vermemiz gerekirse yapılması gereken ilk olarak kişiyi dinlemek ve onun hakkında bilgi sahibi olunmasıdır.

Bazı zamanlar başımıza gelecek olaylar konusun da uzman kişiler doğru sonuçlar alırlar. Ancak bu bizi üzecek ya da karamsarlığa itecek bir durum olduğun da kaçamak cevaplar ile kesin ve net olan cümleleri kurmazlar.

Şimdi sizler için hazırlamış olduğum seçenekleri incelediğiniz de diğer kişilerden önde olduğunuzu göreceksiniz. Lütfen bu konuda belirtmiş olduğum kaynakları da inceleyin ve sıkılmadan okuyun.

Astroloji sırları ile merak ettiğiniz bir çok kehanet sorusuna cevap bulabilirsiniz.

1: Merkür geri giderken asla telefon/bilgisayar/araba almayın, seyahat ayarlamaları yapmayın, sözleşme imzalamayın, web sitesi kurun, kitap yayınlayın, dergi başlatın, dükkan açmayın veya iletişimle ilgili herhangi bir şeye başlamayın. Merkür iletişimi ve ulaşımı yönetir. Burada verilen örneklerle hareket ettiğiniz de güzel sonuçlara ulaşabilir, kendiniz için olumsuz olacaklardan kaçınabilirsiniz.

2: Her 12 yılda bir – 12, 24, 36, 48, 60, 72, 84, 96 ve sonrasında – hayatınızın bir alanında – genellikle aynı – şansınız olacak. Bu sizin Jüpiter dönüşünüz. Kaç yaşında olduğunuza bağlı olarak, şimdi bu zamanlarda olanlara bakın. Bir sonraki dönüm noktasına ulaştığınızda, aynısından daha fazlasını alacaksınız. Seni şanslı.

3: 28-30 yaşları arasında ve yine 56-58 yaşlarında Satürn dönüşünüzü yaşayacaksınız. Bu, fırsat içeren bir ders getirir. Bu süre zarfında kararlarınızı aceleye getirmeyin çünkü seçiminizin sonuçları çok uzun süre sizinle birlikte olacaktır. Bu zamanda bir şeyler bitebilir ama genellikle sizi yeni bir başlangıç ​​için serbest bırakmak içindir.

4: Bir tutulmadan önceki beş gün içinde veya tutulma sırasında veya sonrasındaki beş gün içinde önemli bir karar vermeyin. Yine bunların tarihlerini tahminlerimizde yayınlıyoruz. Bu zamanlarda büyük bir şey yaparsanız, peşinde olduğunuz sonuçları almanız pek olası değildir.

5: Doğum gününüzde babanız, üvey babanız veya hayatınızda baba etkisi olan kişiyle ilgili sorunların ortaya çıkmasını bekleyin. Kişi artık yanınızda olmasa bile bunlara dikkat edin. Bu düşünceler ve duygular ele alınmalı ve iyileştirilmelidir.

6: Bir efemerist doğum gününüzü arayın veya bir astroloğa dolunay zamanında doğup doğmadığınızı sorun. Annen biliyor olabilir. İkizler olsanız da olmasanız da kişiliğinizin iki tarafı var! Anne babanız da zıt kişilik tipleri olabilir ve siz de bunu yansıtabilirsiniz. Bu yaşamdaki ruh göreviniz, karmık aile şifası için bu iki yanı bütünleştirmektir.

7: Burcunuzun kapsadığı tarihler, Facebook’taki bir gönderide yalnızca adınız geçse bile, bir şekilde sizi her zaman ön plana çıkaracaktır, ancak çoğu zaman kendinizi daha geniş bir bağlamda bahsedilebilir veya bir fotoğraf fırsatı elde edebilirsiniz. kendinizi medyanın gözünde bile bulabilirsiniz. Yani, doğum gününüz yaklaşıyorsa – imajınız üzerinde çalışın!

8: Bir İkizler veya Terazi‘ye sırrınızı söylemeyin. İkizler dedikoduyu sever. Teraziler onu vermek istemezler ama eğer birkaç içki içerlerse yeter, dedi. Akrepler sırrınızı mezara götürür ama bu onlara sizin üzerinizde güç verir. Erken bir gece istiyorsanız, asla bir Koç ile tartışmaya başlamayın.

9: ‘Yukarda‘ doğmak diye bir şey yoktur. Güneş ya bir burçtadır ya da diğerinde. Doğum tarihinizi çevrimiçi olarak bir efemeris veya bir astroloğun size söyleyebileceği bir şekilde arayabilirsiniz. Sen biri ya da diğerisin. İkisinden de biraz değil.

10: 42-44 civarında Uranüs karşıtlığınız olacak. Bu klasik ‘orta yaş‘ kriz geçişidir. İnsanların her zaman konuştuğu klişe, bu yaş grubundan pek çok erkeğin karısını/kocasını ve ailesini bırakıp spor arabalarda ve diğer genç modellerde dolaşmaya başlamasıdır. Kadınlar da buna karşı bağışık değildir. Asi hissedebilir ve hayatın bazı yönlerini ‘kaçırdığınızı’ hissedebilirsiniz.

Bu konuyu okuduğunuz da edinmiş olduğunuz bilgiler ile aslında birçok sırrı da çözmüş olacaksınız. Bu sizin için sadece merakınızı gidermek anlamında değil, Astroloji dalı hakkında çok daha bilgi sahibi olmanızı sağlar. Size yöneltilecek olan sorulara artık daha rahat cevap verebilirsiniz.

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir