Aura Nasıl Görülür?

Eterik beden veya aura, fiziksel bedenimizi çevreleyen elektromanyetik alandır. Aura, fiziksel, duygusal ve ruhsal anlamda kim ve ne olduğumuzun bir yansımasıdır. Aura, hastalıktan, yorgunluktan, depresyondan, korkudan veya heyecandan etkilenebilir. Çünkü sahip olduğumuz her düşünce, yaptığımız eylem ve duyularımızla deneyimlediğimiz her an auraya ani bir tepki vererek bu eylemi sürekli hale getirir.

Atmosfer, iklim ve başkalarının enerji alanları da auralarımızın şekil değiştirmesine neden olacaktır (özellikle aşırı duyarlıysanız veya kalabalık bir şehirde yaşıyorsanız).

Başkalarının Auralarını Hissedebiliyor Musunuz?

Bazı zamanlar birinden, iyi veya kötü bir şekilde enerji alabiliriz. İşte bu, sezgisel olarak size rehberlik eden auranızdır. Hiçbir aura birbirine benzemez, herkesin aurası tamamen benzersizdir. Enerjik olarak kendinize nasıl bakacağınız konusunda uygun bir eğitim almadıysanız auranız, genişleyecek ve farklı bir tabirle üzerinizde açık bir sırt çantası gibi davranarak herkesin auranızı yönlendirmesine izin verecektir. Bu durum da zaman içerisinde psikolojik travmalar yaşamanıza zaman hazırlayacaktır. Uygun bakım olmadan auralarımız, düzensiz hale gelebilir ve hatta duygusal veya fiziksel şokların neden olduğu karanlık bulutlu noktalara sahip olabilir.

İlginizi Çekebilir: Vücuttaki negatif enerji nasıl temizlenir

Aura Nasıl Görülür?

Auranın, vücudu saran bir buhar gibi olan kısmını görebilirsiniz. Ancak beyaz bir duvarın önünde durmalı, parmaklarınız açıkken elinizi önünüzde tutmalı, bakışınızı elinize çevirmeli ve tamamen buna odaklanmalısınız. Gözlerinizin bu duruma uyum sağlamasına izin vermelisiniz. Elinizi yavaş bir şekilde bir yandan diğer yana hareket ettirin. Böylelikle auranızı, elinizin kenarını saran küçük bir ışık olarak görebilirsiniz. Bazı insanlar aurayı, renkli bir şekilde görebilirler. Çünkü renk, görünür ışığın frekansıdır ve ışık dalgaları, sürekli değişen aura gibi enerji iletir. Her renk hem fiziksel hem de duygusal olarak farklı anlamlara veya çağrışımlara sahip olan ve bireyin sağlığı hakkında çok şey söyleyebilen belirli bir titreşimi ifade eder. Şimdi de renklerin anlamlarına bakalım:

Aura Renklerinin Anlamları

  • Kırmızı: Bu renk, fiziksel gerçekliğimizle, başarılı olma dürtüsü ve dolayısıyla güvende hissetme gibi çok insani duygularla en güçlü şekilde ilişkili olan titreşimdir. Aynı zamanda fiziksel deneyimin yoğunluğuyla da ilgilidir. Bu nedenle fiziksel olarak herhangi bir ağrı ya da rahatsızlık, kırmızı olarak gösterilebilir.
  • Turuncu: Kırmızıdan daha yüksek bir frekans olan turuncu renk, yaratıcılığı, güçlü duyguları, açık ve arkadaşça bir şekilde başkalarıyla bağlantı kurma yeteneğini, sosyalliği, sezgiyi veya içgüdüyü temsil eder.
  • Sarı: Aurada sarı renk, eğlenceli ve coşkulu bir eğilimi temsil eder.
  • Yeşil: Bu renk, fiziksel yönün kırmızı titreşimi ile ruhsal yönün mor titreşimi arasındaki dengenin merkezi rengidir. Denge, aurada yeşil ile bütünleşir ve sabır, sorumluluk, hizmet duygusu, öz farkındalık ile birlikte şefkati gösterir.
  • Mavi: Duygu derinliğini, bağlılığı, sadakati, güveni, iletişim kurma arzusunu temsil eder.
  • Mor: Daha alışılmadık olanı temsil eden yüksek bir titreşim enerjisidir. Genellikle psişik yeteneklere, olağandışı çekiciliğe, maddi dünyada arzularını tezahür ettirme yeteneğine, başkalarını cezbetme arzusunu gösterir.
  • Mor-Beyaz: Bu, yüksek titreşimli, ruhsal olarak motive edilmiş enerjiyi temsil eden renktir.

İlginizi Çekebilir: Geleceği görmek ve anlamak

Auranızı Nasıl Temizlersiniz?

Auranızı temizlemek için ayaklarınız yere düz basacak şekilde rahatça oturabileceğiniz sessiz bir alan ve zaman bulmanız son derece önemlidir. Üç defa derin nefes alarak başlayın ve niyetinizi belirleyerek auranızı temizlemeye odaklanın. Dikkatinizi ayak tabanlarınıza indirerek bir nevi kendinizi topraklayın, bir meşe ağacına benzediğinizi hayal edin.  Başınızın üzerinde uçan güzel bir parıldayan ilahi beyaz ışık küresini hayal edin, auranızı saf, beyaz ilahi ışıkla dolduran bir güç gibi görün. Auranızın, bu ışık yağmurunun üzerinize aktığını hayal edin ve siz bu ilahi beyaz ışığın, fiziksel ve duygusal olarak bedeninizin her hücresini temizlediğini düşünün.  Ardından temizlenmiş auranızı, hayali olarak dev bir gümüş yumurta ile kaplayabilirsiniz. Böylece auranız temiz kalır. Gümüş, daha düşük frekanslı enerjileri yansıtmak için bir ayna gibi çalışır.

Bunu düzenli olarak yapmak, kim olduğunuzun güzel tarafını dinlemenin faydalı bir yoludur. Böylelikle daha fazla canlılığa ve netliğe sahip olduğunuzu görebilirsiniz.

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir