Başarıya Giden Yol Tarot Yayılımı

Başarı, asla basit bir yol değildir. Herkes, başarıya farklı şekilde ulaşır ve tüm insanlara uyan tek bir çözüm yolu yoktur. Çünkü her insanın düşünce yapısı ve çalışma tarzı tamamen farklıdır. Bir kişi, bir başkasıyla aynı projeye başlayabilir. Ancak, deneyimleri ve kişilikleri nedeniyle zihinsel olarak bir şeye tamamen farklı yaklaşacak ve bu nedenle farklı sonuçlara sahip olacaktır. Siz de kendi başarınızı aynı şekilde düşünmelisiniz. Sizinle tamamen aynı şeyi yapan biriyle aynı sonuçları görmüyorsanız, sorun ne yaptığınız değil, ona nasıl yaklaştığınız olabilir.

Bazı durumlarda başarınızın önüne hem dahili hem de harici olarak engeller oluşabilir. Ancak siz, ya bunların üstesinden nasıl geleceğinizi düşüneceksiniz ya da bu olumsuzlukların, sizi durdurmasına veya başarınızı engellemesine izin vereceksiniz. Unutmayın karar sizin!

Başarıya Giden Yolumuzu Nasıl Bulabiliriz?

Başarıya giden yolunuzu bulmak, sürekli, sinir bozucu oranda deneme yanılma içermek zorunda değildir. Örneğin bir Tarot okuması yapmak, sürekli olarak doğru yöne gittiğinizi kontrol etmenin ve karşınıza çıkabilecek her şeyi tanımlamanın harika bir yoludur. Tarot, olumsuzlukları ve engelleri size net bir şekilde anlatabilir.

Peki, Tarot bana nasıl yardım edecek?

Tarot’un size yardımcı olmasının yolu, başarıya ulaşamamanızın en yaygın nedenlerinden biri olan iç tıkanıklıklarınızı tam manasıyla belirlemesidir. Sizi önemli riskler almaktan alıkoyan kendi kendini sınırlayan inançlarınız olduğu için hedeflerinize ulaşamıyorsanız Tarot size bu durumu açık bir şekilde söyleyecektir. Odağınız doğru alanlarda değilse veya kalbiniz belirli bir projede değilse Tarot sizi uyaracaktır.

Tarot ayrıca, bu tıkanıklıkların ortaya çıkmadan önce veya onlarla savaşırken nasıl aşılacağına dair cevaplar veya öneriler de sunar. Bu engellerle neden karşılaştığınızı, bu kötü enerjinin engelini kaldırmak ve sizi ileriye götürecek enerjiyi bulmak için ne yapmanız gerektiğini size göstermeye de yardımcı olabilir.

Tarot Başarıya Ulaşmanıza Yardımcı Olur

Aşağıda, sizi başarıya ulaşmaktan alıkoyan şeyin ne olduğunu, bu sorunu çözmek için ne yapmanız gerektiğini ve işi bitirdikten sonra sizi ne gibi sonuçların bekleyebileceğinizi belirlemenize yardımcı olmak için özel olarak tasarlanmış bir Tarot yayılımı oluşturduk.  Bu Tarot yayılımı, her bir enerji akışının engelle nasıl sonuçlandığını size göstermek için tasarlandı. Soldan sağa doğru okumalı ve buna göre yorumlamalısınız. Dikkatle okuyarak örnek yayılımı sürekli olarak kendi Tarot kartlarınızla denemelisiniz.

Kart 1: Bu kart, bilinçaltı inançlarınız, kendinizle ilgili derinden inandığınız, size sorunlara neden olabilecek veya almanız gereken riskleri almanızı engelleyebilecek her şeydir.

Kart 2: Şu anda almanız gereken risk işte tam olarak budur. Başarıya ulaşmak söz konusu olduğunda her zaman almamız gereken bir risk olmalıdır ve işte bu kart tam olarak budur. Bu risk hakkında daha fazla bilgi edinmek için ilk kartı kullanın ve bunu almanın sizin için neden bu kadar zor olduğunu düşünün.

Kart 3: Bilinçli zihniyet kartı, mevcut durumunuzla ilgili bilinçli düşüncelerinizi ve duygularınızı temsil eder. Kart 1’deki bilinçaltı inançlardan etkilenir ve Kart 2’de almanız gereken riske yansıtılır.

Kart 4: Bu kart, şu anda fiziksel olarak nerede olduğunuzu ve hayatınızda neler olup bittiğini ifade eder. Kart, fiziksel olarak gerçek dünyadaki engelleri her zaman ortaya çıkaracaktır. Bu nedenle bu kart size bunların şu anda ne olduğunu söyler. Ayrıca, bir adım atmayı seçerseniz nelerin risk altında olabileceğini göstermek için risk kartını kullanarak bu kartı risk kartıyla ilişkilendirebilirsiniz.

Kart 5: İşte bu kart, engeliniz olan şeyi anlatıyor. Örneğin;

  • Şu anda aşmanız gereken en büyük şey nedir? Bilinçaltı inançlarınız, bu engeli nasıl yaratıyor veya destekliyor? (Kart 1’i düşünün)
  • Bu riski almak (Kart 2’yi düşünün) bunun üstesinden gelmenize nasıl yardımcı olacak?
  • Bilinçli zihniniz, bu engelle nasıl başa çıkacak ve ne gibi değişiklikler yapabilirsiniz? (Kart 3’ü düşünün)
  • Çevreniz bu engeli nasıl destekliyor veya buna karşı çıkıyor mu? (Kart 4’ü düşünün)

Bu örnek yayılımı, evde kendi Tarot destelerinizle denemekten çekinmeyin.

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir