Burcunuzun Tarot Kartını Ortaya Çıkarın

Her burç, Büyük Arkana‘daki Tarot kartlarından biriyle bağlantılıdır. Bu kuvvetli kartların birçoğu, bir insan tipinin ana temasını temsil eden arketipsel figürlerin görünümlerine sahiptir. İşte sizlere burcunuzun Tarot kartları;

Koç Burcunun Tarot Kartı: İmparator

Koç burcunun Tarot kartı, İmparator’dur. İhtiyacınız olduğunda her zaman sizinle olacak. Bu kart, burcunuzun sadakatini, arkadaşlarınıza kalın ve ince bir şekilde bağlı kalma yeteneğini temsil eder. Kartınızdaki kraliyet figürü gibi otoritenizi ve analitik güçlerinizi başkalarına yardım etmek ve hedeflerinize ulaşmak için kullanabilirsiniz.

Boğa Burcunun Tarot Kartı: Aziz

Aziz kart, denenmiş ve gerçek gelenekleri keşfederek, daha yüksek gerçekleri aramanıza yardımcı olabilecek bilgili öğretmenlerden öğrenmeyi temsil eder. Yüzeysel düşünceleri tamamen eleyen bu kart, sizi derin kavrayışların önemli yaşam derslerini ortaya çıkardığı durumların tam kalbine götürebilir.

İkizler Burcunun Tarot Kartı: Aşıklar

İkizler burcunun Tarot kartı olan Aşıklar, dönüm noktalarıyla ilişkilidir. Sizin için dönüm noktaları, genellikle yüksek veya düşük yolu seçmek arasında ahlaki bir seçim yapmayı içerir. Bu kart, seçeneklerinizi dikkatli bir şekilde tartmanızı ve kişisel bütünlüğünüzün belirlediği yolu izlemenizi teşvik eder.

Yengeç Burcunun Tarot Kartı: Savaş Arabası

Bu kart size rehberlik ederken, istikrarlı bir rotada ilerlemenizi ve hayatın çatışmalarının içinde kalırken gururlu ve güçlü durmanız gerektiğini söyler.

Aslan Burcunun Tarot Kartı: Güç

Güç kartı, fiziksel gücünüzü, ayrıca duygusal, zihinsel ve ruhsal kahramanlığınızı temsil eder. Aslan gibi sorunların ve engellerin üstesinden gelmenize yardımcı olan bol cesaretle kutsandığınızı söyler.

Başak Burcunun Tarot Kartı: Ermiş

Ermiş gibi hayattaki amacınıza odaklanmak için sık sık yavaşlamanız ve içinize kapanmanız gerekir. Bu karttaki görüntü, yaşlı bir adamın dış dünyadan kendisini soyutladığını temsil ediyor. Kart, iç hayatının gizemini keşfetmek için geri çekildiğinizde bir çocuk gibi açık ve masum hale geleceğinizi söyler.

Terazi Burcunun Tarot Kartı: Adalet

Adalet kartı, teraziyi tutar, sizden arzularınızı ihtiyaçlarınıza göre tartmanızı ister. Adil bir sonuca ulaşmak için duygularınızı ve düşüncelerinizi bir kenara bırakmalısınız. Kararsızlık tünelinin sonundaki ışığa ulaştığınızda daha büyük iyiliğe hizmet edebileceksiniz.

Akrep Burcunun Tarot Kartı: Ölüm

Tarot kartınızın anlamı gibi dönüşümü memnuniyetle karşılarsınız. Genellikle bir yılan gibi derinizi dökersiniz, ruhunuzu salıvermek ve yeniden doğmak için çabalarsınız. Kendinizi, başkalarına bağlayan bağlardan ayırabildiğiniz için kimliğinizi değiştirmek, sizin için kolaydır. Bu da sizi herkesin anlamak istediği gizemli bir kişi yapar.

Yay Burcunun Tarot Kartı: Denge

Kartınız gibi siz de yetenekli bir arabulucusunuz, gerçek anlayış ve farkındalık gibi durumları dengeleyerek ortak bir zemin bulabiliyorsunuz. Sürekli dolambaçlı bir akış gibi yolunuza çıkan zorluklar ne olursa olsun yolunuza devam edersiniz.

Oğlak Burcu Tarot Kartı: Şeytan

Şeytan kartı, ruhsal dönüşüm için gerekli bilgiyi toplamanız için sizi, kendi benliğinizle yüzleşmeye teşvik eder. Kendinizden şüphe duymanıza neden olan herhangi bir olumsuzluk üzerine düşünmenizi, bunu güvenle değiştirmenizi ve kim olduğunuza dair en yüksek vizyonunuza sıkı sıkıya bağlı kalmanızı tavsiye eder.

Kova Burcunun Tarot Kartı: Yıldız

Kartınız, tam manasıyla iyimserliğinize odaklanıyor. Bu dünyadaki göreviniz, başkalarını da yapabileceklerine ikna etmek ve böylece onları manevi anlamda yükselmelerine de yardımcı olmaktır.

Balık Burcunun Tarot Kartı: Ay

Tarot kartınız gibi sürekli değişen ruh hallerine sahip birisiniz. Doğanın döngülerine uyum sağladığınızda ve bunları sezgisel güçlerinizi yenilemek için kullandığınızda en iyisini yaparsınız! Ay kartı, özellikle şefkatli doğanızı başkalarına yardım etmek için kullandığınızda güçlü yönünüz olan duyguları yönetir.

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir