Büyücü Kartı Nedir? Ne Anlama Gelir?

Büyücü kartının bir Tarot okumasında karşınızda çıkması, başarılı olmak için ihtiyacınız olan tüm beceri ve yeteneklere sahip olduğunuzun bir işaretidir. Bu kart, evrenin, yolunuza olumlu değişiklikler getirmek için hazırlandığını gösterir. Büyücü kartı, işleri olumlu yönde gerçekleştirmek için aklınızı, konsantrasyonunuzu ve iradenizi kullanmanız gerektiğini gösterir. Bu kart, genel olarak hayatınızda istediğiniz sonucu ortaya koyma gücüne sahip olduğunuz bir zamanı da ifade eder. Büyücü kartı farklı pozisyonlarda karşınıza çıkabilir.

Dik Konumda Büyücü Kartı

Dik konumda Büyücü kartı, sonunda kendiniz için yeni bir yol yaratmaya veya düşündüğünüz yeni projeye başlamaya başlamanın zamanının geldiğinin harika bir göstergesidir. Dik konumda Büyücü kartı, büyü, bilinçli zihin, yetenek, olumlu eylemler ve tezahürler anlamına da gelebilir. Okumalardaki konumuna bağlı olarak bu kart, arzuları ve hayalleri tezahür ettirmeye başlama zamanının iyi bir göstergesidir. Sadece neyi başarabileceğinizi hayal ederek yaşamak yerine, şimdi onu gerçeğe dönüştürmek için planlar yapmanın zamanı geldi!

Olumlu değişiklikleri yaratmak için bazı becerilerinizi esnetmeniz gerekebilir. Yaratıcılığınızı benimseyin ve hedeflerinize ulaşmak için daha önce denemediğiniz yöntemleri denemekten korkmayın. Keşfedilmemiş yeni bir yol bulabileceğiniz için denemekten asla korkmayın.

Ters Konumda Büyücü Kartı

Ters konumda Büyücü kartı, becerilerinizi ve uzmanlığınızı, başka birinin ilerlemesini durdurmak, başarılarını baltalamak veya sabote etmek gibi olumsuz amaçlarla kullandığınızı sembolize edebilir. Ters konumda Büyücü kartı, hile, sahtekarlık, narsist düşünce, manipülasyon, aşırı güven ve yalan anlamlarına da gelebilir.

Büyücü Kartı Yayılımı

Büyücü kartı, bir aşk Tarot okuması bağlamında son derece olumlu bir karttır. Bu kart, ilişkinin daha güçlü bağlılık için yeni ve daha derin bir düzeye taşınması anlamına gelir. Bekar olanlar için ise bu kart, yeni biriyle tanışmak için harika bir zaman olduğunu gösterir. Partneriniz sizinle ciddi olacak, iyi niyetli olacak ve size iyi davranacaktır. Para ve kariyer açısından ise bu kart, yeni fırsatlara işaret ediyor olabilir. Cesur bir hamle yapmanızı ve orijinal fikirlerinizi uygulamaya koyulmanız gerekir.

Büyücü kartı, daha çok rehberlik ve öneriyle ilgili bir yerde ortaya çıkmış olabilir. Bu kart, çok fazla yaratıcı enerjiye sahiptir. Bu kartın size söyleyeceklerinin çoğu, kendinizi konfor alanınızdan çıkarmak ve daha yaratıcı çözümler ile beraber yaşam biçimleri bulmak için kendinizi özgür bırakmak etrafında dönebilir. Büyücü kartının size sunabileceği bazı tavsiyeler şunlardır:

 • Elinizde bulunan malzemeleri iyi değerlendirin ve onlarla neler yaratabileceğinizi görün.
 • Çok daha fazlasını yapabilirsiniz, kendinizi zorlayın ve neler yapabileceğini deneyimleyin.
 • Eylemi çekim yasasına sokmalısınız. İstediğiniz şey, işe koyulmadan size görünmeyecektir.
 • Bir sonraki aşamaya ulaşmak için öğrenmeniz veya becerilerinizi geliştirmeniz gerekir.

Bazen bu kart, size bir ders sunuyor gibi görünebilir. Sunduğu bu dersler, ruhsal veya duygusal gelişiminizde bir sonraki seviyeye ulaşmanıza yardımcı olabilir. İşiniz, ilişkiniz veya üzerinde çalıştığınız diğer bilinçli hedefleriniz gibi fiziksel dünyalarınızda seviye atlamanıza yardımcı olabilir. Büyücü kartın size sunabileceği bazı dersler şunlardır:

 • Kendinizi konfor alanınızdan çıkarmaya çalışın.
 • Deney ve deneme yanılmanın gücü hakkında bilgi sahibi olun.
 • Hedef belirleyin ve bu hedeflere ulaşma konusunda çalışın.
 • En derin arzularınızı nasıl başarılı bir şekilde tezahür ettireceğinize dair çalışmalar yapın.

Büyücü kartı bazı durumlarda ise mükemmel bir yönlendirici olabilir. Ancak bu kartın nasıl bir yönlendirme yapabileceğini hemen göremeyebilirsiniz. Bir süredir yeni bir şeyler üzerinde çalışıyorsanız bu kart, yeni bir yaklaşımın gerekli olduğunun bir işareti olabilir. Ayrıca, hayatınızda istediğiniz veya ihtiyacınız olan bir şey konusunda gerçekten otantik olmadığınızı gösterebilir. Bu nedenle sizi tekrar doğru yola sokmak için yeniden yönlendirmeye ihtiyaç vardır.  Bir yönlendirici olarak Büyücü kartı, aşağıdakilere duyulan ihtiyacı sembolize edebilir:

 • İstediğinizi elde etmek için yeni bir yaklaşım deneyin.
 • Yapabilecekleriniz etrafında davranışınızı veya inancınızı sorgulayın.
 • Hedeflerinizi daha ulaşılabilir kılmak ve şu anda ihtiyacınız olanla daha uyumlu hale getirmek için yeniden odaklanın.
 • Neyi tezahür ettirmeye çalıştığınızı yeniden değerlendirin.

Özetle bu kart, açık olmamız ve enerjinin bize ulaşması için yer açmamız gerektiğini gösteren bir karttır. Zaten bildiğimizi düşündüğümüz birçok şeyi sorgulamamızı isteyen ve iyi performans göstermeyen şeylere yeni yaklaşımlar getirmemizi gerektiren bir karttır.

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir