Değnek Dörtlüsü Kartı Nedir? Ne Anlama Gelir?

Değnek Dörtlüsü kartı, mutlu aileleri, yeniden bir araya gelmeyi, eve dönüşü, kutlamaları, sürprizleri, partileri, düğünleri, hoş karşılanma hissini, ailenin bir araya gelmesini ve başarıyı simgeler. Değnek Dörtlüsü kartı, farklı pozisyonlarda karşınıza çıkabilir.

Dik Konumda Değnek Dörtlüsü Kartı

Genel olarak dik konumda Dörtlü Değnek kartı, mutlu aileleri, kutlamaları, sürprizleri, partileri, düğünleri ve etkinlikleri temsil eder. Dik konumda bu kart, yeniden bir araya gelmeyi, ortama uyum sağladığınızı, hoş karşılandığınızı ve desteklendiğinizi hissetmenizi sağlar. Bu Küçük Arkana kartı başarıyı, refahı, istikrarı, güvenliği ve kök salmayı da gösterir. Başarılarınızla gurur duyacağınızı ve ortaya çıktığında özgüveninizin yüksek olacağını söyler. Aynı zamanda ekip çalışmasını, topluluk ruhunu ve bir araya gelen toplulukları veya aileleri temsil eder.

İlginizi Çekebilir: Değnek üçlüsü kartı

Eğer bir ilişki içindeyseniz dik konumda Dörtlü Değnek kartı, mutlu aile hayatını, başarıyı, yükselmeyi ve çocuk sahibi olmayı temsil eden büyük bir alâmettir. Bu yüzden bu kart, dik pozisyonda ortaya çıktığında ilişkiniz çok daha iyi bir duruma gelecektir. Aynı zamanda kutlamaları da simgeleyen bir Küçük Arkana kartıdır ve bu nedenle partileri, karşılama törenlerini ve ailelerin bir araya gelmesini temsil edebilir. Bu bir düğünün çok güçlü bir göstergesi de olabilir.

Ters Konumda Değnek Dörtlüsü Kartı

Ters konumda Dörtlü Değnek kartı, mutsuz aileleri, reddedilmeyi veya aldatılmayı, kutlamaları, sürprizleri, partileri veya olayları temsil eder. Evden ayrılmayı, ertelenen veya iptal edilen buluşmaları, bulunduğunuz ortama uyum sağlayamadığınızı, hoş karşılanmadığını ve destek eksikliğini de ifade edebilir. Bu Küçük Arkana kartı, ters pozisyonda başarısızlığı, başarı eksikliğini, ihmali, istikrarsızlığı ve güvensizliği gösterebilir. Kendinden şüphe duyabileceğinizi ve ortaya çıktığında benlik saygınızın düşük olabileceğini de söyleyebilir. Aynı zamanda ekip çalışması veya topluluk ruhunun eksikliğini ve bölünmüş toplulukları veya aileleri temsil eder.

Eğer bir ilişki içindeyseniz ters konumda Dörtlü Değnek kartı, mutsuz aile hayatını, başarısızlığı, istikrarsızlığı, güvensizliği ve ihmali temsil edebileceğinden büyük bir alâmet değildir. Aynı zamanda iptal edilen veya ertelenen kutlamaları ve ailenin bölünmesini ifade eden bir Küçük Arkana kartıdır. Bu nedenle siz veya eşinizin, ailenizin kabul etmesiyle ilgili bazı sorunlar yaşıyor olabileceğinizi gösterebilir.

Ters konumda bu kart, mali durumunuzun şu anda iyi durumda olmadığını da gösterir. Bu kartın belirttiği finansmanın planlanmaması veya uygun şekilde yönetilmemesi bunun sebebi olabilir. Paranızın büyük bir kısmının aile masraflarına harcandığını ve bunların üstesinden gelmek için mücadele ettiğinizi bu kartın ters pozisyonda gelmesiyle fark edebilirsiniz.

Son olarak sağlık için yapılan Tarot okumasında ters konumda bu kart düşük veya zayıf sağlığı gösterebilir. Bununla birlikte, bir süreliğine ayaklarınızı yerden kesen bir hastalıktan kurtulmak için hastaneye yatış, evde bakıma veya aile yardımına ihtiyaç duyulduğunun bir göstergesi de olabilir.

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir