Giden Sevgili Geri Gelir mi? Eski Sevgiliyi Nasıl Kazanırım

Geleceği öğrenmek için hepimiz zaman zaman bir takım denemeler yapar, bize ne kadar bağlı olduklarını görmek isteriz. Bu durum da giden sevgiliyi nasıl geri döndürebilirim sorusuna cevap ararız. Farklı seçenekleri göz önüne getirip kişinin bizi gerçekten bırakıp gittiği ya da sadece bizi korkutmak amacı ile yapıp yapmadığını anlamamız gerekir. Her ne kadar kızgın ya da kırgın olarak gitmiş olsa da çoğu sevgili aslında gittiği kadar gitmekte istemez. Bizim yapmamız gereken sadece gideni geri döndürmek için ne yapmamız gerekiyor. Bunu bilmeliyiz. Eğer giden kişi sizi hala seviyor ve size karşı bir heyecan içerisindeyse geri getirmek oldukça basit ve kolay olacaktır.

Giden Eski Sevgili Geri Döner mi?

Neden ayrıldığınızı bilmeli ve onun düşüncelerini az çok biliyor olmanız gerekir. Eski sevgiliyi geri döndürmek için her zaman gizli işaretler vardır. Bu işaretleri doğru zaman da arayarak bulabilirsiniz. Onunla geçirdiğiniz günleriniz, anılarınız, aktiviteleriniz ve daha birçok özel günleriniz olabilir. Bunun için kendinizi ona uzak hissettirmeniz sizin için iyi olacaktır. Her ne kadar gitmiş olsa da bazı zamanlar size ulaşmak isteyebilir. Bu zamanlar da size hemen ulaşamazsa bu onda belli kaygılara neden olur ve size ulaşmak için farklı yollar dener. Bu ilişkinizin kazanılması yönünde çok güzel bir gelişme olacaktır.

İlginizi Çekebilir: Mutlu ve evli çiftlerin başarı sırları

Onunla bazı zamanlar ayrı olsanız da konuşmalarınız olacaktır. Bu konuşmalara ne kadar çok gizem katarsanız kazanan siz olursunuz! Nerede olduğunuzu sorduğun da ona kesin cevaplar vermeyin. Ne yapacağınızı sorduğun da ise arkadaşlarınızla görüşmeniz olacağını ve müsait olmadığınızı belirtin. Sizinle her ne kadar görüşmek istemiyor gibi görünüyor olsa bile aslında sizi merak ediyor ve nerede olduğunuzu öğrenme çabası içerisine giriyor. Bu da eski sevgiliyi kazanmak için güzel bir teknik.

Konuşmalarınızın devamında onsuz olabileceğinizi ve o olmadan hayatınıza devam edebileceğinizi anlamasını sağlayın. Bu onun size karşı daha çok hırslanmasını sağlar.

İlginizi Çekebilir: Sevdiğiniz kişiyle nasıl iletişim kurabilirsiniz.

Kadınlar her ne kadar ayrılık acısı çekiyor gibi görünse bile aslın da bu tam tersidir. Giden bir kadını geri döndürmek, erkeği döndürmekten çok daha zordur. Hatta imkansız bile diyebiliriz. Evet kadınların en çok merak ettiği sorulardan biri bu olabilir ancak, bu daha sadık ve ilgili olduklarının bir göstergesidir.

Ayrıldıktan sonra size karşı yaptıkları

TODAY Show Style Editörü Bobbie Thomas’ın dediği gibi , “Kadınlar daha sert ayrılır ama erkekler daha uzun süre ayrılır.” Bu söz aslında anlatmak istediğimiz ve çabaladığımız durumu çok iyi özetliyor diyebiliriz.

Ayrılık sürecinde kadınlar erkeklerden farklı olarak acı çekmek isterler ve bunun için de tüm güzel anılarını hatırlarlar. arkadaşları ile konuşur, güzel geçirdikleri zamanı anlatır, kardeşi ile görüşebilir. Bunlar onun bu süreci zorlu geçirmesini ama daha iyi bir birey olarak dönmesini sağlar.  Bu konuda kadınların daha duyarlı olduğu ve duygularını kapatmaları için iyi bir yöntem olduğu görülmüştür.

Erkekler bu durum da duygularını gömerek görmemezlikten gelirler.

Örneğin, erkekler karmaşık ve ters giden hayatı tersine çevirmek için çaba gösterirler. gösterebilirler . Bu durum da biten bir ilişkiyi istemeleri ve geri gelme olasılıklarını ertelemek isteyebilirler. Aradıkları heyecanı bulamamaları çokta uzak değildir aslında. Çünkü ayrılık sonrası bir erkek yeni bir heyecan arayışına girmek ister. Bu durum da kendilerini geri dönmeye hazır hissetmediklerini anlayabiliriz.

Ayrılık kadınları hem duygusal hem de fiziksel olarak çok etkiler. Buna karşın erkekler de bu durum daha farklıdır. Erkekler biten bir ilişkinin her zaman izlerini taşırlar. Bunun nedeni kadınların kendi istekleri ile ayrılık sürecini daha duygusal paylaşımlarla ve konuşmalarla geçirmesidir. Bu her ne kadar ağır bir travma olarak görünüyor olsa da başarılı olmaların da ki en büyük neden budur.

İlginizi Çekebilir: Sevdiğim Kişi benimle ilgili ne düşünüyor

Toplum ve yaşam koşulları gereği kadınlar Meditasyon yapmaya daha yakınlardır. Bir kadının ağlaması, kalp kırıklığını arkadaşlarıyla paylaşması ve hatta kırılan kalbinin acısını gidermek için terapiye gitmesi beklenir. Onun için neyin iyi olacağı ve kendisini nasıl iyileştirebileceği konusun da daha duyarlı ve kendini dinleyen bir yapısı vardır.

Giden sevgili geri döner mi? eski sevgiliyi geri döndürmek için yapmamız gerekenler

Gideni geri döndürmek için yapmamız gerekenler

O zaten yeni bir ilişkiye mi başladı

Başlangıçta eski sevgilinizin yeni bir ilişkiye başladığını öğrendiğiniz de hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Aklınıza gelecek ilk soru, bu nasıl olur. Bu kadar hızlı yeni bir ilişkiye başlaması beni unuttuğu anlamına mı geliyor. Hayır! Sizi unuttuğu gibi bir durum söz konusu değil. Erkekler kadınlara oranla daha duygusuz hareketler sergileyebilir. Ve yaşamış oldukları bu durumu daha hızlı şekilde atlatacaklarına inanırlar.

Uzmanların görüşlerine göre biten birçok ilişkinin geri kazanılması oldukça mümkündür. Yapılan araştırmalar da birçok biten ilişkinin geri kazanıldığını gösterir. Kazanılmasını istediğiniz biten bir ilişkiniz varsa önerileri çok dikkatli okumanız ve uygulamanız gerekir. İlk olarak, sezgisel dürtülerinizi nasıl kullanabileceğinizi bilmeniz gerekiyor. Bunun için gerek duyulduğun da uzman bir danışmandan yardım alınabilir, ya da ilgili konu hakkında araştırma yaparak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ona karşı daha sabırlı olun

Şimdi öğrenmeniz gereken giden sevgilinizin sizi unutma çabası içerisinde mi yoksa gerçek bir ilişki için mi başladığını anlamanız gerekir. Bunu anlamanız çokta zor değil! Yeni biten bir ilişki sonrası hızlı başlayan bir ilişkinin doğru temelleri olması zordur.

Bir ilişkiye başlamak için sevgi, saygı, sadakat, güven, hoş görü olması gerekir. Kısa sürede bunların olmayacağını düşünürsek, sizi unutma çabası içerisinde olduğunu anlayabiliriz.

Ayrıldıktan sonra hızlı bir ilişkiye başlayan sevgili size hala aşıktır! Yapmaya çalıştığını anlamak için ona merak uyandırıcı mesajlar yazabilirsiniz. Hatta daha da ileriye giderek onunla görüşmek istediğinizi dile getirin! Onun bu görüşmeyi kabul etmesi zaten size olan yakınlığı ve tekrar dönmesinin kolay olduğunun bir göstergesidir.

Sizden çok daha farklı biriyle mi birlikte

Uzmanların yapmış olduğu araştırmalara göre ayrılık sonrası erkekler çok daha farklı kadınlarla birlikte olmak isterler. Bunun nedeni, sizi daha çabuk unutma çabası içerisinde olmaya çalıştıklarıdır. Bu da aslın da sizden hala hoşlandığı ve size yakın olmaya çalıştığının bir işareti olabilir.

Bu durumu anlamak ve çözebilmek için ona hiç beklemediği zamanlar da mesaj atarak tepkisini ölçebilirsiniz. Hızlı gelen bir cevap geri dönmek istediğinin kanıtı olabilir.

Sosyal medya hesaplarınızı ne kadar takip ediyor

Sosyal medya hesaplarınızı takip etmeye devam ediyor, paylaştığınız şeyleri beğeniyor ve bu paylaşımlara yorum yapıyorsa sizi hala seviyordur. Eğer paylaşım yapmıyor ve uzak duruyorsanız bile çok eski bir paylaşımınızı alıntı yaparak size iletebilir. Bu durum da konuşmak ve görüşmek istediğini anlayabilirsiniz. Onun geri dönmesini istiyorsanız onu kıskandırıcı görseller paylaşabilirsiniz.

Aşırı miktarda parti fotoğrafı yayınlıyor mu? Tüm “eğlenceli” olayları yakalaması gerektiğini düşünüyor ve devam etmediği için sosyal medya hesaplarını havaya uçuruyor. Eski sevgili, eylemleri aksini açıkça gösterse de, “devam ettiğini” ve “sizin üzerinde” olduğunu gösteren içerikler paylaşabilir. Bu size karşı olan hislerinin hala güçlü olduğunu gösterir.

Eğer erkek arkadaşınız sizi takip etmiyor ve sosyal medya hesaplarından onu görmemenizi sağlıyorsa artık size karşı hislerinin tükendiğini anlayabilirsiniz. Bunun için onu hala seviyorsanız ona karşı duyarlı olmalı ve zaman vermelisiniz.

Eşyalarının tümünü almadıysa;

Biten bir ilişki de yapılan ilk şey onunla birlikte olan eşyaları yok etmek ve tamamen kaldırmaktır. Bunu yapmadıysa ve onda hala eşyalarınız bulunuyorsa, bu geri dönek için bıraktığı anlamına gelir. Onun dönmesini bekleyebilir, ya da ona karşı bir görüş bildirebilirsiniz. Bu daha hızlı dönmesi için en etkili yöntemdir.

Eğer tüm eşyalarını aldıysa ve iletişim kanallarından sizi engellediyse artık geri dönmek istemiyordur

Hatalarınızı gözden geçirmeniz gerekiyor olabilir

Tüm bu olanlardan sonra hala size karşı bir tepkisi yoksa, ona karşı yapmış olduklarınızı gözden geçirmeniz gerekiyor. Ayrılıkların temelin de çoğu zaman kavga ve kırgınlıklar vardır. Bu konuda ona karşı çok kırıcı olmuş olabilirsiniz. Ona zaman vermeli ve bu zaman içerisinde yapmış olduklarınızı gözden geçirmenizde fayda var. Bir ayrılığın temelini bilirseniz onarması çok daha kolay olabilir. Belki de ona karşı bir özür borcunuz vardır ve karşınızda ki insan sizden sadece bir özür bekliyor olabilir.

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir