Tarot Falında İlişki Açılımı Nasıl Yapılır?

Tarot ilişki açılımı konusun da yapmış olduğum araştırmalar sonucu yetersiz bilgi kaynakları olduğunu fark ettim. Bunun için kullanıcılarımızın bu konuda daha iyi bilgi edinebilmeleri amacıyla ağırlıklı olarak yabancı kaynaklardan edindiğim aşk ve ilişki açılımı konusunu yazmak istedim. Tabi burada sadece duygusal anlamda olacak ilişki değil de, daha çok global dünyada yaşanılan birçok konuyu ele almak istiyorum.

Sizin için sadece Aşk Açılımı olabilir ancak genel bakıldığın da bu konuda daha çok kariyer anlamında eksiklikler olduğunu görüyorum. Günümüz dünyasın da artık erkek kadar kadınların da iş hayatın da olması ortak özelliklerimizi daha çok dışa vurmamızı sağlamıştır. Burada yer alan bilgiye göz atabilirsiniz.

Tarot İlişki Açılımı Nasıl Yapılır?

Söz konusu tarot olduğunda bilinç altımızla birlikte bizim için önemli olan birçok konu hakkında merak ettiklerimizi öğrenmek isteriz. Bu her ne kadar gelecek hakkında olsa da  gerçek anlamda günlük yaşamımızı da etkileyen faktörler hakkında bilgi sahibi olmak istememiz bugün bu durumu daha popüler hale getirmiştir. Ben bu konuda kişilerin bir birlerine olan duyarsızlıklarının baş faktör olduğunu düşünüyorum.

Tabi ki detaylandırmak istesem de konunun genişliği açısından yetersiz gördüğünüz de lütfen bana iletişim kısmından ulaşın! Sizin için cevaplamak istediğim yorumların olduğunu bilmenizi istiyorum.  Öncelikle İlişki Açılımı Bakmak için durumunuzu ve karşıdaki kişinin sizinle olan ilişki düzeyini, fikrini ve düşüncesini bilmeniz gerekir. Bu konuda doyurucu cevaplar almanızın en büyük yardımcısı bunlardır.

İlişki Açılımı İle Neler Öğrenilir

Gün içerisinde hayatın olağan akışına aykırı olmayan ve her ne konuda olursa olsun yaşamış olduğunuz durumu ele alabilmenizi sağlar. Bunun için en iyi sonuç veren yedili tarot açılımı ile yorum alabilirsiniz. Bunun nedeni seçmiş olduğunuz kartların çokluğu ve sizin için tercih nedeni olmasıdır. Burada alacağınız cevapların iyi sonuçlar vermesini istiyorsanız kesinlikle doğru sorulara odaklanmanız gerekir. Şimdi bunun için bazı kartları birlikte ele alalım ve sonuçları hep birlikte analiz edelim.

İlişki Açılımında Kartların Anlamı

Kart 1: Karşınızda duran kişi için hakkınızda yorum yaparak bilgi sahibi olmasını sağlar.

Kart 2: Sizi nasıl gördüğünü söylemesi için yardımcı olur.

Kart 3: Kendi kişisel ihtiyaçlarınızı gün yüzüne çıkarmanızda yardımcı olur.

Kart 4: Karşınızda ki kişinin ihtiyaçlarını gün yüzüne çıkarır.

Kart 5: Bulunduğunuz durumda olan ilişkiniz için güncel yorumlama ve analiz yapar.

Kart 6: İlişki de izlenilmesi gereken yolda daha gösterici olur.

Kart 7: Karşınız da ki kişinin takip etmesi gerektiği yolu gösterir.

Kart 8: Bu konuda ne kadar ileri gidebileceğinizi be ileriye yönelik cevaplar verir.

Kart 9: Bu en son kart ile aldığınız sonuçları net bir şekilde görmenizi sağlar.

İlişkim Hakkında Gerçekleri Nasıl Öğrenebilirim

İlişkim hakkında gerçekleri nasıl öğrenebilirim sorusu aslında tam da bu konu için yazılmış bir başlık diyebilirim.  global anlamda da oldukça popüler olan bu kelime için kesin cevap almak oldukça zordur. Çünkü bu düşüncede olan bir insan numeroloji konusun da belirli eksikliklere sahiptir. Bazı soruların cevaplarını alabilmemiz için önce doğru zamanı yakalamamız gerekir.

Ben yıllar önce başladığım tarot falı maceram da öncelikle şunu öğrendim diyemem. Başlangıçta her ne kadar bir kaç kartın gösterisi olarak görünüyor olsa bile aslında hiç de böyle değil! Oldukça geniş bir dünyası olan bu kartların her zaman bizim hayatımız da önemli rolü olmuştur. Tabi bunun bilincinde olmak da önemlidir. Kendinizi iyi hissettiğiniz bir gün yoga olarak yaptığınız birçok açılımda istediğiniz cevapları bulabilirsiniz. Sorulacak sorular nelerdir? konumuzu inceleyebilirsiniz.

Gerçekleri Öğrenebileceğiniz Kart Açılımları

Kart 1: Olmasını istediğin bir durumu gerçek anlamda gösterir.

Kart 2: Bazı istemediklerinizi gerçek olarak gösterir.

Kart 3: Gerçek anlamda doğru olacakları gösterir.

Kart 4: İlgilendiğiniz konuda ne olmasını gösterir.

Kart 5: İlgili olmadığını yada o gün aklınızı kurcalayan sonuçları verir.

Kart 6: Gün içerisinde ve gelecek anlamda olacakları yorumlar.

Yukarıda belirtilmiş olan kartlar için daha farklı anlamlar çıkarılabilir. Bu ilişkilerin farklılıklarına göre değişkenlik göstermektedir. Burada önemli olan kişilerin kendine olan özgüvenleridir. Yaşamınız boyunca kendiniz için yapmış olduklarınızı ölçerek yeni bir başlangıç yapabilirsiniz. Herkes ve herşeyden önce kendinize değer verdiğiniz de karşınızda ki insanın da size daha çok değer verdiğini görebilirsiniz.

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir