Katina Aşk Falı Nedir? Katina Nasıl Bakılır?

Katina aşk falı nedir sorusu, son zamanlarda oldukça fazla araştırılan bir fal alternatifidir. Fal baktıran kişiler, artık farklı yöntemleri de denemek istiyorlar. Bu fal çeşidi, kişilerde oldukça fazla merak uyandıran bir seçenek  oldu. Kişiler, çeşitli internet siteleri üzerinden bu fala baktırabilir ve merak ettikleri her şeyin yanıtını öğrenebilirler. Ayrıca kişiler isterlerse yüz yüze de bu falı baktırma imkanı bulabilirler. Genelde buna bakıldığın da insanlar eski sevgiliyi geri döndürme çabası içerisinde olurlar.

Genel olarak kartlara dokunarak ve enerjisini hissederek bakılan fallar, kişiler için büyük bir önem taşır. Fal bakmayı öğrenen kişiler hem bakmaktan keyif alacak hem de çevresindeki kişilere yararlı olacaktır. Bu nedenle birçok kişi fal bakmayı öğrenmek ister. Katina falı nasıl bakılır sorusu da kişilerin araştırdıkları konular arasında yer alır.

Katina falı için öncelikle kişilerin bu fala özel kartlara ihtiyacı vardır. Toplamda 65 tane kart ile fal bakılmaya başlanabilir. Ancak kişiler katina falı için özel olan kartları temin edemiyor ise iskambil kartlarını da kullanabilirler. Bu noktada iskambil kağıtları, fala özel olarak üretilen kartlar gibi doğru bir etki vermez. Eğer kişiler daha kesin bir sonuç elde etmek isterler ise katina falının yanı sıra su falına da bakmalıdır. Su falı ile birlikte bakılır ise kişiler akıllarına takılan bütün sorular için yanıt öğrenebilirler. Kişiler ellerinde tarot kartları var ise bunları da kullanabilirler. Tarot kartları ile de katina falı bakmak mümkündür.

blank

Kişiler 4 farklı tür ile katina falına bakma imkanına sahiptirler. 4 farklı seçenek ile birlikte kişiler bu fala bakabilirler. Tek kart katina falı, katina karar falı, katina aşk açılımı ve beni seviyor mu falı olmak üzere toplamda dört farklı fal bakma çeşidi yer almaktadır. Böylelikle de kişiler isteklerine yönelik olacak şekilde kendilerine en uygun olan falı bakabilirler. Bu fallar ile birlikte öğrenmek istediklerini fal aracılığı ile öğrenme imkanını da elde edebilmektedirler.

Tek Kart Katina Falı

Genel anlamda hayatları hakkında fal bakmak isteyen kişiler tek kart katina falı bakabilirler. Bu fala bakmak isteyen kişilerin yapmaları gerekenler son derecede basitti. Öncelikli olarak tek kart katina falı alanına gelinmesi gerekir. Bu alanda kişilerin karşısına pek çok farklı kart çıkacaktır. Bu kartlar arasında kişilerin bir tane kartı seçmeleri gerekir. Kart seçimini yapan kişilerin daha sonrasında ise kartların altında yer alan alana gelmeleri gerekir. Bu alana falı yorumla seçeneği yer almaktadır. Bu alana tıklanması durumunda seçilen kartın anlamı kişilerin önüne açılacaktır. Seçilen kartın ismi ve hemen altında ise ne anlama geldiği görünmektedir. Kişiler bu alanda hayatları için genel bir anlamda kolaylıkla fal bakma imkanına sahiptirler.

blank

Katina Karar Falı

Katina karar falı bakmak isteyen kişilerin yapmaları gerekenler de bir o kadar basittir. Kişilerin öncelikli olarak katina karar falı penceresine gelmeleri gerekir. Bu pencerede kişilerin karşılarına kartlar çıkacaktır. Çıkan kartlar arasından kişilerin hislerine göre 7 farklı kartı seçmesi gerekir. Seçimlerini bitirmeleri ardından sayfanın ortalarına doğru gelmeleri gerekir. Bu alanda kişilerin karşılarına yorumla butonu çıkacaktır. Falının sonucunu görmek isteyen kişilerin bu butona tıklamaları gerekir. Falı yorumla seçeneğine tıklanması ardından seçilen 7 farklı kartın isimleri ve ne anlama geldikleri açılan pencerede yer alacaktır. Bu pencerede yer alan kartların anlamları ile kişiler fallarını öğrenebilmektedir. Özellikle de gelecek hakkında merak ettikleri pek çok konu hakkında bilgi sahibi olma imkanını da elde edebilmektedirler.

blank

Katina Aşk Falı

Katina falları arasından en çok bakılan fallardan biri de aşk falı olmaktadır. Bu fala bakılmak istendiği zaman ise ilk olarak falın sayfasının açılması gerekir. Katina aşk falı bölümüne gelen kişilerin de karşılarına farklı kartlar çıkacaktır. Her biri arkası kapalı olan kartlar arasından 3 farklı kartın hissedilerek seçilmesi gerekir. Seçim işlemlerinin tamamlanması ardından alt kısımda yer alan yorumla butonuna gelinmesi gerekir. Bu butona tıklandığı zaman falın açılımı kişilerin karşılarına çıkacaktır. Çıkan yeni pencerede bakılan katina açılımı ortaya çıkacaktır. Katina falında seçilen üç kartın isimleri ve anlamları çıkmaktadır. Aşk hayatında geçmiş dönemi, şimdiki dönemi ve gelecek dönemi anlatmaktadır. Böylelikle de katina aşk falına bakan kişiler ilişkilerinde geçmiş gelecek ya da şuan fark etmeksizin fark edemedikleri tüm detayları öğrenme imkanını elde etmektedirler.

blank

Katina “Beni Seviyor mu” Falı

Katina falları söz konusu olduğu zaman kişilerin en çok merak ettikleri fallardan bir tanesi de katina beni seviyor mu falı olmaktadır. Bu falın bakılması için tek bir kartın seçilmesi yeterli olmaktadır. Bu falın bakılması için öncelikli olarak fal sayfasının açılması gerekmektedir. Açılan sayfada yine kişilerin karşılarına farklı kartlar çıkmaktadır. Kişilerin bu noktada kartlar içinden bir tane kartı seçmeleri gerekir. Ancak bu kartın seçimi esnasında içlerinden “beni seviyor mu?” sorusunu sormaları gerekmektedir. Bu soruyu sorarken içlerine sinen tek bir kartı seçmeleri yeterli olmaktadır. Kartı seçen kişilerin daha sonrasında ise kartların hemen alt kısmında yer alan yorumla butonuna gelmeleri ve bu butonu tıklamaları gerekmektedir. Fal yorumu yeni bir sayfada açılmaktadır. Açılan sayfada seçilen kart ve anlamı yer almaktadır. Açılan kartın anlamına göre sorunun olumlu ya da olumsuz olduğunun sonucu görülmektedir. Aynı zamanda bu alanda genel durum hakkında da bilgi verilmektedir. Fal baktıran kişilerin nasıl davranmaları gerektiği konusunda da bir yol gösterici olmaktadır.

blank

Katina falı 65 karttan meydana gelen bir desteden seçilen kartlar ile bakılan bir fal türü olmaktadır.

Kişilerin içlerinden gelen kartları seçmeleri ve bu kartların kombinasyonları şeklinde fal bakılmaktadır. Fal baktırmak ve gelecek hakkında bilgi sahibi olmak isteyen kişiler bu eğlenceli falı baktırarak gelecek hakkında bilgi sahibi olabilirler. Aynı zamanda geçmiş ve şimdiki durum hakkında da fark edemedikleri detayları fark etme imkanı elde edebilirler.

Katina falı özellikle de son dönemlerde pek çok kişinin ilgisini çekmeye devam eden bir fal türüdür. Farklı açılımlar ile birlikte hayatın farklı konuları ele alınmaktadır. Genellikle hayatın genel anlamında ve en çok da aşk hayatı için bakılan bir fal türüdür. Özellikle de kişilerin hayatlarındaki kişi hakkında merak ettiklerini öğrenmek adına en çok tercih ettikleri fal türleri arasında yer almaktadır.

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir