Kılıç Kralı Kartı Nedir? Ne Anlama Gelir?

Kılıç Kralı kartı analitik düşünceyi, adil, entelektüel, etik ve açık sözlü olmayı temsil eder. Kılıç Kralı kartı, son derece anlayışlı ve akıcı olmayı simgeler. Kılıç Kralı kartı, karışıklığı tam manasıyla ortadan kaldırarak ve kesin bir netlik sağlayarak ilerleme yeteneğine sahip birini de temsil eder. Böylece her türlü kaotik durum ile ilgilenir.

Dik Konumda Kılıç Kralı Kartı

Dik konumda Kılıç Kralı kartı kişisel yapıyı, düzenli olan rutini, ciddi disiplini ve otoriteyi temsil eder. Bu kart, metodik bir şekilde çalışmanın ve kafayı maddeye karşı kullanmayı simgeleyen bir Küçük Arkana kartıdır. Dik konumda Kılıç Kralı kartı akıl, mantık, etik, ahlak ve dürüstlük anlamı da taşır.

Dik Kılıç Kralı legal konuları, kolluk kuvvetlerini, askeriyeyi ve yargıçları da temsil edebilir. Bir kişi manasında dik pozisyonda Kılıç Kralı kartı havalı, son derece disiplinli, dürüş, zeki, olgun ve güçlü bir erkektir. Mantıklı, akıllıca ve derin manada düşünür.

Eğer bir ilişkiniz varsa dik konumda Kılıç Kralı kartı, disiplinli, zeki, güçlü, olgun ve mantığıyla hareket eden biriyle ilişki içinde olduğunuzu ya da ilişkinizde bu tarz özelliklerin birçoğunu sergilediğinizi gösterebilir.

Benzer şekilde sizin ve partnerinizin fiziksel ya da duygusal seviyede olduğu kadar entelektüel seviyede de bağlantılı olduğunuzu gösterir. Ayrıca, ilişkinizin veya partnerinizin sizi üstün biri olmaya ve yüksek konumlara gelmeye zorladığını da gösterir. Dik konumda bu kart, aynı zamanda babalığı da temsil ediyor. Bundan dolayı bir aile kurmayı planlıyorsanız bu kart, çok iyi bir alamet olarak bilinir.

Bekarsanız dik konumda Kılıç Kralı kartı, yukarıdaki bölümde belirtilen özelliklerin birçoğunu taşıyan biriyle yakın dönemde tanışacağınızı veya bu özelliklerden bazılarını ilişkilerinizde sergilediğinizi gösterebilir.

Entelektüel olarak bağlantı kurabileceğiniz bir partnere ihtiyacınız olduğunu da gösterebilir. Bekar olarak yaşantısından ciddi anlamda memnun olan bir adamı da temsil eder. Bu tarz bir adamla bir ilişkiniz varsa ilgisini çekemeyen veya yüksek standartlarını karşılayamayan bir ortağa razı olmayacağını bilmelisiniz!

İlginizi Çekebilir: Kılıç kraliçesi

Ters Konumda Kılıç Kralı Kartı

Genel olarak ters konumda Kılıç Kralı kartı yapı, öz disiplin, otorite veya güç eksikliğini temsil eder. Bu ters konumdaki kart, mantığınızı hiçbir şekilde kullanmadığınız veya soğukkanlılığınızı kaybettiğinizi belirten bir Küçük Arkana kartıdır.

Alternatif olarak güce büyük oranda aç, insanlık dışı veya zorba biri olmayı da temsil edebilir. Ters konumda bu kart mantık, zihinsel bütünlük, ahlak veya etik eksikliği anlamına da gelir.

Ters Kılıç Kralı kartı, sizin aleyhinizde olabilecek yasal konuları da gösterebilir. Ters konumda bir kişi olarak Kılıç Kralı kartı soğuk, güce tamamen aç, maddiyatçı, kontrolü hep iyi olan, burnu havada, alaycı, havalı ve merhameti olmayan olgun bir erkektir.

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir