Kılıç Kraliçesi Kartı Nedir? Ne Anlama Gelir?

Kılıç Kraliçesi kartı, uzun süreçli ve aniden gelen ıstırap verici tecrübelerden dolayı yakın dönemlerde kazanılan manevi derinlikleri sembolize eder. Olası bir kalp kırıklığından veya hoş olmayan durumlardan sonra gelen zor bir şekilde kazanılan bir bilgeliği de temsil edebilir.

Dik Konumda Kılıç Kraliçesi Kartı

Dik konumda Kılıç Kraliçesi kartı, savunmasız olunduğu zaman devreye girer. Bu kart, korur veya bir problemin üstesinden gelmenize büyük oranda yardımcı olur. Dik konumda Kılıç Kraliçesi kartı, yaşantınızda yer alan yaşlı bir kadını temsil eder. Keskin zekayı, zekiliği, dürüstlüğü ve açık sözlü olmayı da temsil eder.

Dik pozisyonda bu Küçük Arkana kartı anlayışlı, realist ya da sürekli şüpheci olmayı ifade eder. Birinden yapıcı manada eleştiri alabileceğinizi ve onu dinlemenizin sizin için son derece önemli olacağını gösterebilir.

Ayrıca bu kart, kendine olan güveni ve açık sözlü olmayı da temsil edebilir. Ancak dik pozisyonda bu kart, geçmiş dönemlerdeki olaylardan dolayı ortaya çıkabilecek bazı üzüntüleri, kısa sürede bastırıyor olabileceğinizi de gösterebilir.

İlginizi Çekebilir: Kılıç şovalyesi

Eğer bir ilişkiniz varsa dik konumda Kılıç Kraliçesi kartı öz güveni yüksek, açık sözlü, dürüst ve zekâsı yüksek biriyle ilişki içinde olduğunuzu belirtir. Ayrıca, aşk yaşantınızda bu özelliklerden bazılarını bizzat sergilediğinizi gösterebilir. Dik konumda bu Küçük Arkana kartı, bir kadının ilişkiniz hakkında söyleyecek çok şeyi olabileceğini de gösterebilir.

Bekarsanız dik konumda Kılıç Kraliçesi, zekâsı yüksek, açık sözlü ve güvenilir biriyle tanışacağınızı söyler. Ayrıca, aşk yaşantınızda bu özelliklerden bazılarını sergilediğinizi gösterebilir. Bu kart, yaşantısında bazı ciddi darbeler alan ancak, bu darbeleri güçlü ve akıllıca atlatmış olan bir kişiyi de temsil edebilir.

Bu kart, yaşantınızı zenginleştirebilecek biriyle tanışmak istediğinizi belirtir. Ancak, buna ihtiyaç duymayacak kadar da kendi kendinize yeterli olduğunuza inandırdığınızı gösterir.

Ters Konumda Kılıç Kraliçesi Kartı

Ters konumda Kılıç Kraliçesi kartı, geçmişten hiçbir şekilde ders almamayı veya geçmişi asla affetmemeyi ve onu çevrenizdekileri yenmek için kullandığınızı temsil edebilir. Ters konumda bu kart, yaşantınızda yaşlı ve olgun bir kadının, hakkınızda kötü niyetli dedikodular yayarak veya sizi aşırı oranda eleştirerek sizi aşağı çekmeye çalışabileceğini de gösterebilir.

Ayrıca, başkalarına sürekli olarak bağımlı hissettiğinizin veya istediğiniz özgürlüğü bir türlü alamadığınızın bir göstergesi de olabilir.

Ters pozisyonda bu kart, aynı zamanda kısır olmayı, soğuk algınlığını veya kötü bir üvey anneye sahip olmayı temsil eder. Bir kişi olarak ters konumda Kılıç Kraliçesi kartı sert, soğuk, acımasız, anlayışsız ve karamsar bir olabilir. Bundan dolayı da genel olarak hoş bir karakter olmayan olgun bir kadını temsil eder.

Eğer bir ilişkiniz varsa Kılıç Kraliçesi kartı, yukarıda bölümde özetlenen nitelikleri tam manasıyla bünyesinde barındıran biriyle ilişki içinde olabileceğinizi ya da bu özelliklerden bazılarını bizzat aşk yaşantınızda sergilediğinizi gösterebilir.

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir