Kılıç Onlusu Kartı Nedir? Ne Anlama Gelir?

Kılıç Onlusu kartı, korkunç talihsizlikler ile ilgili bir karttır. Ancak Kılıç Onlusu kartı, şaşırtıcı bir şekilde gerçek problemlerden çok trajik sorunları temsil eder. Bu kart, ani ve acılı bir sona işaret eder. Tipik olarak beklenmedik ve nihai bir durumun temsilcisidir.

Bu kart, özellikle de cep telefonu, cüzdan veya çanta gibi değerli bir şeyin beklenmedik bir şekilde kaybolmasını, çalınmasını veya bir tür fiziksel kaybını gösterir.

Bununla beraber Kılıç Onlusu kartı, sürpriz bir şekilde işten çıkarılmayı veya önemli bir müşterinin kaybedilmesini de temsil edebilir. Kart, özellikle aniden çökebilen bir yatırım kaybını da gösterebilir.

Dik Konumda Kılıç Onlusu Kartı

Dik konumda Kılıç Onlusu kartı, iyi bir alamet sayılmaz. Çünkü dik konumda bu kart, bir dost tarafından sırtından bıçaklanmayı, kötü sözleri, acıları ve düşmanları temsil eder. Yıkımı, başarısızlıkları, çöküşleri, vedaları ve bir ilişkinin biteceğini gösteren bir Küçük Arkana kartıdır. Sinir krizleri, kronik yorgunluklar, bir olayla baş edememe hali ve bitkinlik anlamına da gelebilir. Tam manasıyla dibe vurmayı veya çıkmaz bir durumda olmayı da temsil eder.

İlginizi Çekebilir: Kılıç dokuzlusu

Dik konumda Kılıç Onlusu ayrıca, aşırı oranda dramatikliği gösterebilir, şiddeti, küfürleri ve saldırıları da ifade edebilir. Eğer bir ilişkiniz varsa dik pozisyonda Kılıç Onlusu kartı, boşanmaları, ayrılıkları, acıları ya da bağları tam manasıyla koparmayı gösterdiği için büyük bir alamet sayılmaz. Dik pozisyonda bu kart, bir ayrılıkla ilgiliyse yüksek ihtimalle ilişkinin büyük bir problemle karşı karşıya olduğunu gösterir.

Dik konumda bu Küçük Arkana kartı, sadakatsizlik ve ihaneti de gösterebilir. Alternatif olarak bu kart, basit bir şekilde aşırı dramatik olduğunuzu ve böylece de dikkat çektiğinizi gösterebilir.

Eğer bekarsanız dik konumda bu kart, son ilişkinizden sonra hala kendinize gelemediğinizin bir göstergesi olabilir.

Kariyer olarak da dik Kılıç Onlusu kartı, iyi bir alamet sayılmaz. Bu kart, kariyerinizde bir çıkmaza girdiğinizi veya mevcut rolünüzü beğenmediğinizi ve bağlarınızı, işyerinizle koparıyor olabileceğinizi gösterebilir.

Ayrıca, size kötü sözler söyleyen ve arkanızdan konuşan insanlara maruz kalacağınıza da işaret edebilir. Bundan dolayı kulaklarınızı sürekli olarak açık tutun ve sizi zayıflatmaya çalışan iş arkadaşlarınıza da son derece dikkat edin.

İlginizi Çekebilir: Kılıç sekizlisi

Ters Konumda Kılıç Onlusu Kartı

Ters konumda Kılıç Onlusu kartı, işlerin çok daha iyiye gittiğini, en kötü günlerin rahatlıkla üstesinden gelindiğini, hayatta kalabilmeyi, felaketlerden kurtulmayı ve yıkımdan kaçmayı temsil eder.

Ters konumda bu kart, ölümün ya da başarısızlığın tam manasıyla eşiğinden dönen bir şeyi, ölüme yakın tecrübeleri ve ruhsal deneyimleri de ifade edebilir. Alternatif olarak bu kart, korkuların artık gerçekleşmesini ve en kötü günlerin henüz gelmediğini gösterebilir. Aynı zamanda tamamen yıkım, umutsuzluk, mutsuzluk ve yeniden gelen problemleri de temsil edebilir.

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir