Kılıç Sekizlisi Kartı Nedir? Ne Anlama Gelir?

Kılıç Sekizlisi kartı güvensizliği ya da kişinin, kendini tamamen sınırlama eğilimini temsil eder. Kılıç Sekizlisi kartı, basit bir görevin bile size çok zor görünebileceği konusunda uyarabilir.

Kılıç Sekizlisi kartı, ilişkileri kontrol etmenin de önemli bir kartıdır. Bununla birlikte çoğu zaman Kılıç Sekizlisi kartı, eleştirileri temsil edebilir.

Dik Konumda Kılıç Sekizlisi Kartı

Dik konumda Kılıç Sekizlisi kartı kapana kısılan, hapsedilen, daralan ya da bir köşeye sıkıştırılan bir kişiyi temsil edebilir. Dik konumda bu kart terör, korku, stres, kaygı ve psikolojik problemleri de ifade eder. Çaresizliği, umutsuzluğu, köleliği, güçsüz olmayı, susturulmayı, zulmü veya sansürlenmeyi gösteren Küçük Arkana kartı olarak bilinir.

Bu kart, dik pozisyonda karşınıza çıktığında baskı hissedebilir, krize girebilir veya bir ikilem yaşayabilirsiniz. Ancak bu önemli kartın ana teması, kendinizi bu olumsuz düşüncelere ve korkulara kaptırmamanızdır.

Dik konumda Kılıç Yedilisi kartı, aynı zamanda bir jüri aracılığıyla yargılanma, cezalandırılma ve hapis şeklinde ortaya çıkabilecek sonuçları da temsil eder.

İlginizi Çekebilir: Kılıç yedilisi

Eğer bir ilişkiniz varsa dik Kılıç Sekizlisi kartı, büyük bir alamet sayılmaz. Çünkü bu kart, ilişkinizde tam manasıyla kapana kısılmış veya hapsedilmiş hissini temsil eder.

Dik konumda bu Küçük Arkana kartı, aynı zamanda bir ilişkideki krizleri, dramları, ikilemde kalmayı ve olumsuzlukları da ifade edebilir. Bundan dolayı ilişkiniz, şu anda harika bir konumda olmayabilir. Aşırı oranda olumsuzluğu, mağdur, güçsüz ve umutsuz olmayı tasvir ettiği için istismar ağırlıklı bir ilişkiyi de gösterebilir.

Bekarsanız dik konumda Kılıç Sekizlisi kartı, yaşantınızda yanlış gittiğini düşündüğünüz herhangi bir şeyi düzeltebilecek birini bekliyor olabileceğinizi gösterecektir. Gerçek mutluluğun kesinlikle içeriden geldiğini asla unutmayın. Yaşama yön vermek, bir partnerin işi değildir ve beklediğiniz durum buysa yanlış türde bir ilişki yaşamanız da muhtemeldir.

Ters Konumda Kılıç Sekizlisi Kartı

Genel olarak ters konumda Kılıç Sekizlisi kartı birçok şeyi boşvermeyi, özgürlüğü, çözümleri, kaçışı ve farklı teknikleri bulmayı temsil eder. Baskıyı hafifletebilmeyi, kaygıyı tamamen serbest bırakmayı, korkular ile beraber gerçeklerle yüzleşebilmeyi de ifade eder.

Ters konumda bu kart kendine tam manasıyla inanmayı, eleştiriyi her durumda görmezden gelmeyi, kötüye kullanıma karşı durmayı ve kontrolü kısa sürede geri almayı gösteren bir Küçük Arkana kartıdır.

Bu kart, Tarot okumanızda göründüğü zaman net fikirli, güçlenen, zihinsel olarak kuvvetli ve umutlu olmalısınız. Çünkü bu kart hızlıca iyileşmeye, yardım istemeye ve engelleri kısa süre içinde aşmaya hazır olduğunuzu gösterir. Ayrıca ters konumda bu kart, hapishaneden tahliye olmayı ve cezanın bitmesini de temsil eder.

Eğer bir ilişkiniz varsa ters konumda Kılıç Sekizlisi kartı, ilişkiniz ile ilgili korkularınızı ya da endişelerinizi bir kenara bırakmayı ve engellerin üstesinden gelmeyi temsil eder. Bu nedenle ilişki için bu durum, iyi bir alamet olabilir. Bu konuda Buradan analiz yapabilirsiniz.

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir