Kupa Altılısı Kartı Nedir? Ne Anlama Gelir?

Kupa Altısı kartı, genel olarak cömertliği, saf mutluluğu ve çocukluğu temsil eder. Çocukken, gençken veya genç bir yetişkinken, daha mutlu bir zamana geri dönmek istemeniz anlamına gelebilir. Çoğu zaman bu anılar, geçmişe ait şeylerdir ve kaybolan yönlerimizi yansıtır. Bu zamanları hatırlamanın ve mutlu hissetmenin tek yolunu simgeler.

Tarot okumasında Kupa Altısı kartı, geçmişe mutlu bir şekilde bakabilsek de içinde yaşamaktan kaçınmamız gerektiğini söyler. Kupa Altılısı kartı, farklı konumlarda karşınıza çıkabilir.

Dik Konumda Kupa Altılısı Kartı

Kupa Altlısı kartı çocukluktaki anıları, nostaljik dönemleri ve geçmiş sürece odaklanmayı temsil edebilir. Bu kart, bir Tarot yayılımında göründüğünde geçmiş olaylardan etkileniyor, geçmişi hatırlıyor veya geçmişinizden birini düşünüyor olabilirsiniz. Kupa Altısı kartı, aynı zamanda çocukları ve gençleri simgeleyen bir Küçük Arkana kartıdır.

Çocuk sahibi olmayı, onlarla ilgilenmeyi veya onlarla çalışmayı temsil edebilir. Sadeliği, oyunculuğu, masumiyeti, iyi niyeti ve paylaşımı ifade edebilir. Ayrıca, koruma ve aileyi temsil edebilir. Zor bir dönemden geçiyorsanız bu kart, size sunulan desteği ailenizden ve yakın arkadaşlarınızdan almanızı söylüyor olabilir.

Dik konumda Kupa Altılısı kartı, çocuksu veya olgunlaşmamış olduğunuzu da gösterebilir. Belirli destekleyici kartlarla birleştirilirse bazı durumlarda, çocuklukta istismara da işaret edebilir. Ayrıca, yurt dışında yaşayanlar için vatan hasreti anlamına da gelebilir.

Eğer bir ilişkiniz varsa dik pozisyonda Kupa Altılısı kartı, sizin ve eşinizin çocukluk aşkı olduğunuzu gösterebilir. Çevreleyen kartlar olumluysa çocuk sahibi olduğunuzu gösterebilir. Bununla birlikte, bir ilişkide olgunlaşmamışlık veya çocukluktan kaynaklanan sorunları da gösterebilir.

Geçmişteki bir aşk için özlem duyduğunuz, önceki bir birlikteliğin, ilişkinizi etkilediği veya tartışmalara neden olduğu için ilişkinizin geri çekildiğini gösterebilir. Bekarsanız dik pozisyonda bu kart, geçmiş bir sevgilinin hayatınıza geri dönmesini, bir çocukluk arkadaşıyla romantik bir ilişki kurabileceğinizi veya büyüdüğünüz bölgede aşkı bulabileceğinizi gösterebilir.

Kupa Altılısı kartı, genellikle iyi bir alamettir. Yaratıcılığı, paylaşmayı ve iyi niyeti ifade eder. Bu kart göründüğünde yaratıcı projelere veya ekip projelerine dahil olmak için harika bir zaman olacağını gösterir. Ayrıca, gençler veya çocuklarla çalışmayı da gösterebilir.

İlginizi Çekebilir: Kupa beşlisi

Ters Konumda Kupa Altılısı Kartı

Ters konumda Kupa Altısı kartı, geçmişi bırakmaya ve geleceğe geçmeye hazır olmayı ifade edebilir. Büyümenin, olgunlaşmanın veya evden ayrılmanın bir göstergesi olabilir. Ayrıca, çocukluk sorunlarını veya çocuksuluğu bırakmayı da gösterebilir. Ters Kupa Altılısı, çocuklukta istismara işaret edebilir.

Herhangi bir Tarot okumasında ters konumdaki bu Küçük Arkana kartı, bu tür kötüye kullanımın üstesinden gelindiğini de gösterebilir. Bu nedenle açıklama için destekleyici kartlara bakmak gerekir. Danışmanlık veya terapi görüyorsanız ters konumda bu kart, iyi bir alamet olabilir, geçmişin sorunları üzerinde çalıştığınızı ve yeni bir başlangıç ​​için hazır olduğunuzu gösterir. Alternatif olarak bu kart, geçmişte sıkışıp kaldığınızı veya pembe renkli gözlüklerle geçmiş olaylara baktığınızı gösterebilir.

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir