Kupa Sekizlisi Kartı Nedir? Ne Anlama Gelir?

Kupa Sekizlisi kartı, ayrılma anlamına gelen bir karttır. Bu kartı çekmek, bazı şeyleri geride bırakmanız ve sıfırdan başlamanız gerekeceğini öngörür. Kupa Sekizlisi kartı, kupalardan alınması daha az elverişli olan kartlardan biridir.

Bu kart, genellikle bir ilişkiden, projeden, işten veya arkadaşlıktan uzaklaşmanız gerekeceğini tahmin eder. Kupa Sekizlisi, bir sonuç veya gelecekteki pozisyonda ortaya çıkarsa bulunduğunuz durumdan vazgeçeceğinizi tahmin eder. Neden vazgeçmeyi seçeceğinize dair ipuçları, okumanın geri kalanında bulunabilir. Bununla beraber Kupa Sekizlisi kartı farklı konumlarda karşınıza çıkabilir.

Dik Konumda Kupa Sekizlisi Kartı

Dik konumda Kupa Sekizlisi kartı, terk etmeyi temsil eder. Hayatınızdaki insanlardan veya durumlardan uzaklaşmak ya da planlarınızı terk etmek anlamına gelebilir. Hayal kırıklığını, gerçeklerden kaçmayı ve sırtınızı dönmeyi veya kötü bir durumdan ayrılmayı gösterebilir.

Kupa Sekizlisi, aynı zamanda böyle bir kararı gerektirebilecek bitkinliği veya yorgunluğu da temsil edebilir. Bildiklerinizden, bilinmeyen bir geleceğe yürümek için güç ve cesaret gereklidir. Bu nitelikler ise Kupa Sekizlisi kartında temsil edilir. Kupa Sekizlisi kartı, kendinizi bir maceraya atılırken bulabilmeniz için seyahati temsil eden bir Küçük Arkana kartıdır. Kupa Sekizlisi yalnızlık, iç gözlem, kendi kendini analiz etme ve gerçeği arama anlamına gelebilir.

Kupa Sekizlisi, Tarot’un yaydığı bir aşk veya ilişkide büyük bir alamet değildir. Terk edilme veya terk etme konularını temsil eder. Bir ilişkiniz varsa sizin veya eşinizin ilişkiden uzaklaştığını gösterebilir. Kötü bir ilişkiden ayrılmayı temsil edebilir. Bu Tarot kartı, aynı zamanda terk edilme sorunlarının ilişkinizde tartışmalara neden olabileceğinin bir göstergesi de olabilir.

İlginizi Çekebilir: Kupa yedilisi

Bekarsanız dik konumda Kupa Sekizlisi, yalnızlığı veya yeni bir ilişkiye girmekten bıktığınızı gösterebilir. Ayrıca, belki de geçmişteki kötü bir ilişki veya bir ebeveyn tarafından terk edilme nedeniyle terk edilme sorunlarının, aşka inanmanızı veya ilişki içinde olduğunuz insanlara güvenmenizi engellediğinin bir işareti olabilir.

Dik Kupa Sekizlisi, artık tatmin edici bulmadığınız bir işten uzaklaşabileceğinizi de gösterebilir. Doğru kariyer yolunda olmadığınızı hissediyor olabilirsiniz ve bir kariyer değişikliği düşünüyor olabilirsiniz. Eğer iş yapıyorsanız kendinizi artık geçerli olmayan bir işten uzaklaşırken veya işinizi rekabetçi kılmak için yenilikler veya yeni fikirler ararken bulabilirsiniz. Dik pozisyondaki Kupa Sekizlisi kartı, iş ile ilgili olarak seyahat etmeyi de gösterebilir.

Ters Konumda Kupa Sekizlisi Kartı

Ters konumda Kupa Sekizlisi kartı, durgunluğu gösterebilir. Ters bir pozisyondaki bu Küçük Arkana kartı, duygusal olgunluk eksikliğini gösterebilir ve ayrıca, düşük benlik saygısı veya düşük benlik değerinin bir göstergesi de olabilir.

Eğer bir ilişkiniz varsa ters Kupa Sekizlisi, ilişkinizde mutsuz olabileceğinizi ancak, yalnız kalma korkusuyla onu bırakmak istemediğinizi gösterebilir. Ayrıca, bir ilişkide sorunlara neden olan bağlılık korkusu veya duygusal olgunluk eksikliğini de gösterebilir.

Bekarsanız ters pozisyondaki Kupa Sekizlisi kartı, düşük öz saygı veya öz değer nedeniyle ilişkilerde kötü muameleyi kabul ettiğinizi gösterebilir. Alternatif olarak bağlanmaktan korktuğunuz için ilişkileri yürütemiyor olabilirsiniz.

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir