Kupa Üçlüsü Kartı Nedir? Ne Anlama Gelir?

Kupa Üçlüsü kartı yaratıcı, arkadaş canlısı ve karizmatik insanları tasvir eder. Arkadaşlarıyla iyi vakit geçirmeyi ve başarılarının sevincini başkalarıyla paylaşmayı seven insanları ifade eder. Bu insanlar, kaynaşmayı ve sosyalleşmeyi severler. Arkadaşlarına duygusal destek vermekten oldukça hoşlanırlar. Parti yapmayı seven mutlu, neşeli ve güler yüzlü insanlardır. Ayrıca, eğlence sektöründe çalışan insanları da gösterebilir.

Bu kart kutlama, başarı, toplanma, parti, nişan, düğün, promosyon veya insanlarla kutlanabilecek herhangi bir mutlu olayı gösteren bir karttır. Bu kart, sevdiklerinizle birlikte kutlamayı hak eden bir şeyi yakın zamanda başardığınızı veya başarmak üzere olduğunuzu gösterir. Kupa Üçlüsü kartı, farklı pozisyonlarda karşınıza çıkabilir.

Dik Konumda Kupa Üçlüsü Kartı

Kupa Üçlüsü kartı, yeniden birleşme veya kutlamayı simgeleyen Küçük Arkana kartıdır. Geçmişteki birinin hayatınıza geri döndüğü anlamına gelebilir. Partileri, festivalleri, düğünleri, nişanları, bebek duşlarını ve benzeri diğer kutlamaları da ifade edebilir. Tarot’ta görünen bu kart ile hayatınızdaki mutlu bir olayı artık dört gözle bekleyebilirsiniz. Önemli olayları kutlamak için açık kalpler ve zihinlerle bir araya gelen bir grup insan anlamına da gelir. Mutlu zamanları, canlandırıcı pozitif enerjiyi ve iyi duyguları gösteren çok olumlu bir karttır.

Eğer bekarsanız Kupa Üçlüsü kartı, geçmişinizden birinin hayatınıza yeniden girebileceğini gösterebilir. Ayrıca, bir süre yalnızlıktan sonra çok sayıda kişiye potansiyel olarak talip olacağınız anlamına da gelebilir. Bir ilişkiniz varsa nişan ve düğün gibi dört gözle beklediğiniz bir kutlamanın habercisi de olabilir.

İlginizi Çekebilir: Kupa ikilisi

Kariyer olarak Kupa Üçlüsü kartı, işiniz veya kariyerinizle ilgili bir kutlama olacağını gösterebilir. Bu, bir üniversiteden mezun olmak, bir işletme için başarılı bir lansman etkinliği, bir projenin başarıyla tamamlanmasının kutlaması veya ofis partisi şeklinde olabilir. Ayrıca, iş yerinizde güzel bir atmosfer olacağına ya da içinde bulunduğunuz projeler hakkında konuşulacağına delalet edebilir. Dahil olduğunuz her türlü ekip çalışması çok iyi gidecek ve herkes iyi geçinecektir. Bu kart, aynı zamanda bir terfi veya iş teklifinin yolunuza çıkabileceğini de gösterebilir.

Ters Konumda Kupa Üçlüsü Kartı

Ters konumda Kupa Üçlüsü kartı, kutlamaların iptal edildiğini gösterebilir. Bu, iptal edilen bir parti, düğün ya da bozulan bir nişan şeklinde olabilir. Ters pozisyonda Kupa Üçlüsü kartı, şu anda sosyal hayatınızın var olmadığını veya arkadaşlarınızdan uzaklaştığınızı gösterebilir. Sizinle empati kurması gereken kişilerin size kötü davrandığını veya arkanızdan dedikodu yaptığını da gösterebilir. Arkadaşınız olduğunu düşündüğünüz kişiler, dedikodu çıkarmaya çalışabilir veya sizi dedikodularla sabote edebilir. Kime güvendiğinize dikkat edin!

Eğer bekarsanız ters konumda Kupa Üçlüsü kartı, uzun sürmeyecek, kısa vadeli bir ilişkinin yolunuza çıktığını gösterebilir. Bir ilişkiniz varsa bu kart, genellikle düğün veya nişan gibi iptal edilen kutlamaları gösterebileceğinden büyük bir alamet değildir.

İlginizi Çekebilir: Kupa ası

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir