Kupa Yedilisi Kartı Nedir? Ne Anlama Gelir?

Kupa Yedilisi kartı, kararlar anlamına gelen bir Tarot kartıdır. Her biri geçerli olan birçok seçeneğiniz olabilir. Ancak, seçeneklerinizin çoğunun bir zaman sınırı vardır. Aynı anda birçok kişinin fikirleriyle de karşı karşıya kalabilirsiniz. Herkes, çıkarlarınızı en iyi şekilde düşünmeyecektir ve kararlarınızı verirken mutlaka bunu aklınızda bulundurun.

Kupa Yedilisi kartı, pozitif veya negatif olmayan tarafsız bir karttır. Bazen bu kart, tezahürü de temsil edebilir. Birçok seçeneğe sahip olmak ya da rahat bir yaşam tarzına işaret edebilir. Kupa Yedilisi kartı farklı konumlarda karşınıza çıkabilir.

Dik Konumda Kupa Yedilisi Kartı

Dik konumda Kupa Yedilisi kartı, aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda seçeneğe sahip olmayı veya size açık olan birden fazla olasılığı temsil eder. Aynı anda çok fazla seçeneğiniz veya çok fazla şey olup bittiğinin bir göstergesi olabilir. Kupa Yedilisi kartı, aynı zamanda hüsnükuruntulara sahip olabileceğinizi veya bir hayal dünyasında yaşadığınızı da gösterebilir. Bu Küçük Arkana kartı, bir Tarot okumasında göründüğünde hayatınızda bir karar vermeniz ve nerede olduğunuza gerçekçi bir şekilde bakmanız gerektiğini gösterir. Nasıl olmasını istediğinizi hayal etmek yerine, durumunuzu daha iyi hale getirmek için proaktif adımlar atmalısınız. Hayal gücünüz, geleceğinizi tasavvur etmenize yardımcı olacak harika bir araçtır. Ancak, siz onu gerçekleştirmek için harekete geçmedikçe asla gerçekleşmeyecektir.

Eğer bekarsanız dik konumda Kupa Yedilisi kartı, sizinle ilgilenen birçok potansiyel ortağınız ve birçok romantizm fırsatınız olacağını gösterir. Bir ilişkiniz varsa bu kart, yeni bir potansiyel aşk ilgisinin ortaya çıkabileceğini ve mevcut ilişkinizde sorunlara neden olabileceğini veya ilişkiyi sorgulamanıza yol açabileceğini gösterebilir. Alternatif olarak, ilişkinin gerçekleriyle uğraşmak yerine ilişkinizin nasıl olmasını istediğinizi hayal etmeye çok fazla enerji harcadığınızın bir işareti olabilir.

İlginizi Çekebilir: Kupa altılısı

Ters Konumda Kupa Yedilisi Kartı

Genel olarak ters konumda Kupa Yedilisi kartı, bir süre hayal dünyasında yaşadıktan sonra netlik bulduğunuzu ve gerçeğe döndüğünüzü gösterebilir. Daha önce kararsız veya kaybolmuş hissederek sonunda kararlı bir şekilde hareket etmeye ve sizin için doğru yolu net bir şekilde görmeye başlıyor olabilirsiniz. Bir gerçeklik kontrolü almayı temsil eder. Alternatif olarak bu Küçük Arkana kartı, seçenekler ve fırsatlardan yoksun olduğunuzu veya bir şekilde kısıtlanmış ya da kapana kısılmış hissettiğinizi gösterebilir.

Eğer bir ilişkiniz varsa ters konumda Kupa Yedilisi kartı, gerçeklikten bir süre sonra ilişkinizin nerede olduğuna dair bir gerçeklik kontrolü almaya başladığınızı gösterir. İlişkiyi değerlendirmek ve çözülmesi gereken sorunları çözmek için harekete geçmek amacıyla bu netliği kullanmanız gerekir. Problemleri sürekli olarak görmezden gelmek, onları ortadan kesinlikle kaldırmaz. Bekarsanız ters Kupa Yedilisi, partnerinizin gerçekçi olmayan veya idealize edilmiş bir fikrine çok katı bir şekilde bağlı kalarak romantizm olasılıklarını sınırladığınızı gösterir. Gevşemeye çalışın. Kaçırdığınız fırsatların artık üzerinde düşünmeyin ve şimdi kendinize yeni fırsatlar yaratabilmek amacıyla kararlı adımlar atmaya başlayın.

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir