Para Tavsiyesi İçin En İyi Tarot Kartları

Para, sevgi ve mutluluğu satın alamayabilir, ancak güven, şans ve özgürlük için son derece önemlidir. Sürpriz, beklenmedik olaylardan, zorlu ve acil durum harcamalarına kadar hayatımızın her anında paraya ihtiyaç duyarız. Peki, finansal stresi nasıl en aza indirebilirsiniz? Tabii ki Tarot ile!

Büyük Arkana‘dan Küçük Arkana’nın herhangi bir kartında, talihiniz hakkında önemli mesajlar içeren kartlar bulunuyor. Yeter ki doğru okuyun ve sağlıklı adım atın. İşte sizlere para tavsiyesi için en iyi Tarot kartları;

Kader Çarkı Kartı

Kader çarkı kartı, mali durumunuz da dahil olmak üzere hiçbir şeyin kalıcı olmadığını hatırlatır. Nakit akışınızda yüksek bir noktadaysanız bu kart, paranız konusunda dikkatli ve akıllı olmanız gerektiğine işaret eder. Aksi takdirde durumunuz bir anda değişebilir. Eğer finansal bir düşüşteyseniz, bu kart, sonsuza dek finansal stres hissetmeyeceğinizi, paranın gelip gittiğini ve size geri döneceğini hatırlatır. Ancak bunun için zaman ve çaba gerekir.

Asaların Ası Kartı

Asaların Ası kartı, bir aksiyon, potansiyel ve pozitiflik kartıdır. Enerji ile beraber güçle doludur ve geçmiş yerine geleceğe bakar. Bu kart, yeni bir finansal durumdan emin olmadığınızda ortaya çıkabilir ve sizi çabalarınızda kesinlikle kendinize güvenmeyi teşvik eder. Bu kart ortaya çıktığında doğal yetenekleriniz sizi çok uzaklara götürecektir!

Tılsımların Dörtlüsü Kartı

Para, birçok insan için güvenli yaşam demektir. Bu güvenli duyguyu sürdürmek için canımız pahasına paraya tutunuruz ya da bu güvenceyi elde etmek için kötü niyetli veya açgözlü yollardan para kazanma yoluna gidebiliriz. Bu nedenle, Tılsımların Dörtlüsü kartı, size para üzerindeki hakimiyetinizi gevşetmenizi ve onun yaşamınız üzerindeki kontrolünü azaltmanızı hatırlatır. İstikrar, birçok kaynaktan gelir. Para önemli, ancak konfor için mali durumunuzun ötesine bakmanın zamanı geldi!

Tılsımların Beşlisi Kartı

Tılsımların Beşlisi kartı göründüğünde, muhtemelen mali durumunuzun düşük olduğu bir noktadasınız ve bu durum, sizi duygusal düzeyde etkiliyor. Çaresiz hissedebilirsiniz ve mücadelelerinizde muhtemelen yalnızsınız. Ancak bu kart, size yardımın orada olduğunu hatırlatır. Bunun için çabalamalısınız.

Tılsımların Altılısı Kartı

Bu bir sadaka ve karma kartıdır. Tılsımların Altılısı kartı, size paranın iki yönlü bir yol olduğunu hatırlatır. Bolluk zamanlarında başkalarına verdiyseniz bu kart, ihtiyaç zamanlarınızda başkalarının sizin için orada olduğunu hatırlatmak için ortaya çıkacaktır. Aynı şekilde, geçmişte başkaları size verdiğinde bu kart, size ödemenin zamanının geldiğini hatırlatır.

Kupaların Yedilisi Kartı

Kupaların Yedilisi kartı, dikkat dağıtma ve kafa karışıklığı kartıdır. Parıldayan her şeyin altın olmadığını ve tüm finansal fırsatların göründüğü kadar iyi olmadığını hatırlatır. Bu kart, genel olarak beklenmedik bir harcama ya da bir iş kurma ile ilgili okumalarda görünür. Sizi, cezbedici olan para işaretleri konusunda şüpheci olmaya, durumunuzun ayrıntılarına dikkat etmeye ve beklentilerinizde gerçekçi olmaya teşvik eder.

Tılsımların Dokuzlusu Kartı

Tılsımların Dokuzlusu kartı, bir kişisel başarı kartıdır. Seçimleriniz ve eylemlerinizle akıllıca davrandığınızı ve mevcut para durumunuzun yaptığınız veya yapmadığınız her şeyin doğrudan bir sonucu olduğunu söyler. Tılsımların Dokuzlusu kartı, sizi finansal istikrarınızı korumaya teşvik eder, başarınızı sürekli olarak sürdürmeyi ve oraya nasıl ulaştığınızı hatırlatır.

Asaların Kralı Kartı

Asaların Kralı kartı, bir niyet, eylem ve yaratıcılık kartıdır. Bu kart, sizi mali durumunuzla yakından ilgilenmeye ve kendinden emin bir zihin durumunu sürdürmeye teşvik eder. Para durumu bu kart için bir sorun değildir. Aksine bu kart, para durumunu çözmeye hazır ve istekli olmanızı ister. Bu kartın para için Tarot okumalarında karşınıza çıkması, işinize, mali durumunuza gerçek çaba ve enerji harcadığınızı hatırlatmak içindir. Kısacası her şey sizin elinizde!

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir