Tarot ile Günlük Aktiviteler İçin Fikirler

Tarot‘un sadece soru sormaktan daha fazlası için kullanılabileceğini biliyor muydunuz? Tarot’u gün içinde yaptığınız hemen hemen her aktivitede kullanabilirsiniz.

Çoğu insan, Tarot’un temel olarak sorulara cevap bulmak veya geleceği tahmin etmek için yararlı olduğunu düşünür. Çok az insan Tarot ile yapılan aktiviteleri düşünür. Ancak Tarot, hayatımızın her anına dahil edilebilecek bir araçtır.

Aktiviteleri Tarot’la Birleştirmenin Amacı Nedir?

Tarot’u gün boyunca kullanmak, kartlara daha fazla hassasiyet kazandıracaktır. Ayrıca, bir noktada artık Tarot destenizi çıkarmanıza bile gerek kalmadığını göreceksiniz. Tarot ile aktivite yapmak, sezginizi ve eşzamanlılık yasasını çalıştırırken oyunu sahiplenmek demektir.

Bunun dışında zaman değerlidir ve basit yorumlama eylemleri çok güçlü olabilir, hatta bazen daha uzun veya daha resmi bir şekilde yapılanlardan daha fazla olabilir.

Tarot ile İlk Aktivite Fikri: Sabah Rutini

Tarot, sabahın amacına mükemmel uyum sağlar. Ayağa kalktığınızda Tarot destenizden bir kart çekebilirsiniz. Günün bu saatinde hala sakin bir tavır içerisindeyiz. Ayrıca fikirlerin, hislerin veya sezgilerin bize gelmesine izin vermek için iyi bir zamandır.

Kartları karıştırın, rastgele birini seçin ve adını bir deftere yazın. Ardından, kartın anlamına veya kartın kendisine ilişkin algınızın, gününüzün olaylarını nasıl etkileyebileceğini düşünün. Daha sonra kartınızı yerine koyun veya paketine geri koyun ve gününüze huzur içinde devam edin.

Haritayı aklınızda tutmaya da zorlamayın. Sadece zihninizin arka planında yer etmesine izin verin. Gün geçtikçe bu kartın, gününüzün farklı aktivitelerini nasıl etkileyebileceğini görünce şaşıracaksınız.

Tarot ile Aktiviteler İçin Başka Bir Fikir: Motivasyon Üzerine Çalışmak

Motivasyon, her zaman açık değildir. İster özel ister profesyonel yaşamınızda birçok değişimin lokomotifidir. Ancak, motivasyonun olmadığı yerde eylem de olmaz. Hangi alanda olursa olsun hedeflerinizde sizi motive etmek için Tarot kartlarını kullanın. Kartları görselleştirme yoluyla kullanabilir veya hatta diğer numaralardan kart bulmak için sayılarla oynayabilirsiniz.

Örneğin Güç kartı, yaptığınız işte size güç verebilir. Bir alanda gelişmek istediğinizi hayal edin. Güç haritasını görselleştirmek, içinizdeki enerjiyi bulmanıza ve onu aşmanıza yardımcı olacaktır. Bilinç düzeyinde kendinizi tam olarak ifade etme gücünüzü arttıracaktır.

Tarot’u Güvenilir Bir İş Birlikçiye Dönüştürmek

Çalışmak için kartlarınızı alın. Önemli olan kartlara sahip olmak ve onları rastgele çekebilmektir. Kartları, işinizdeki olaylar, kendinize sorduğunuz sorular veya biraz daha zor olan sorular gibi birçok konuda yorum yapmak için kullanabileceksiniz.

Örneğin, yeni bir proje hakkında hızlı tavsiyeye mi ihtiyacınız var? Bir kart çekin ve hangi eylemi önerdiğini veya enerjisinin ne olduğunu görmeye çalışın. Elbette harita size ne yapacağınızı söylememeli. Ancak haritalar, ipuçları ve yansıma noktaları verir. Yani bu ya ne düşündüğümüzü doğrulamanın ya da düşünmediğimiz unsurlara açıklık getirmenin bir yoludur.

Bir çalışanınız veya iş arkadaşınızla bir sorununuz mu var? Tavsiyeye mi ihtiyacınız var? Konuyla ilgili hızlı bir şekilde iki kart çekin ve çatışmayı nasıl çözebileceğinizi görün. Burada yine tavsiye, endikasyonlarınız olacaktır.

Tarot’u profesyonel dünyada kullanmak, Tarot ile gerçekten en iyi aktivitelerden biridir. Tarot’u iş yerinde bu şekilde kullanmak, size anında rehberlik alma ve tam bir Tarot okuması yapmak zorunda kalmadan zor soruları aşma yeteneği verir.

Tarot ile Enerjinizi Arttırın

Özgüveninizi arttırmanız mı gerekiyor? Veya başarılı olmak istediğiniz bir alan var mı? İhtiyacınız olan enerjiyi temsil eden bir görüntü için Tarot destenize bakın. Size yardımcı olması için önce Tarot ile meditasyon yapabilirsiniz. Bu, size kartın enerjisine karşı büyük bir hassasiyet kazandıracaktır.

Ayrıca, kartın daha büyük bir gücü ve değeri olacaktır. Aradığınız gücü veya enerjiyi vermek için onu bir çapa olarak kullanabilirsiniz.

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir