Tarot Kartlarıyla Korkudan Kurtulun

Tarot kartlarıyla korkudan kurtulabilirsiniz. Korku duygusunun ne olduğunu daha iyi anlamanızı sağlayan bazı Tarot kartları vardır. Tabii ki asıl amaç, korkudan nasıl kurtulacağınızı bilmektir. Bu konu, son zamanlarda oldukça popüler oldu.

Birçok alanda korku duygusuna yenik düşmek kolaydır. Korkunun sadece başkalarını etkilediğine inanılıyor. Ancak iş değiştirirken, seyahat ederken, bir ev satın alırken ve her türden çok çeşitli durumlarda bu durum yaşanabilir. Bu durumlarda zihin, maruz kalınan ve potansiyel riskler üzerine, diğerlerinden daha çeşitli senaryolar oluşturacaktır.

Tarot, her zaman farkında olmadığımız bu duyguları takip etmenin iyi bir yoludur. Ayrıca bize, gerçekliği göstererek gökyüzünü temizlemeye yardımcı olur.

Kendinizi Korkudan Nasıl Kurtarırsınız?

Korkunun zorluğu, çoğu zaman içimizde varlığının farkında olmamamızdır. Çoğu zaman korku, bir şey yapma isteksizliği ile ifade edilir. Korku, maskesini düşürmemek için kılık değiştiren sinsi bir duygu gibidir. Çoğu yeraltı duygusu gibi aklımızın bulduğuna bizi inandırmak için doğru argümanları nasıl bulacağını çok iyi bir şekilde bilir.

Bu nedenle, korkudan kurtulmak için içimizde yaşayan duyguların farkına vararak başlamalıyız. Korku ile beraber diğer birçok zehirli duygu da enerjimizi ve yaşama sevincimizi alır. Tarot elbette ki bunun için mükemmel bir araçtır. Şu anda içinizdeki en güçlü duygunun ne olduğunu sorarak bir Tarot kartı çekebilirsiniz!

Aşk Duygularını İfade Eden Kartlarla Korkudan Kurtulun!

Aşk, korkunun antitezidir. Sevginin olduğu yerde güven vardır ve korku, böylece uçup gider. Bu hazır bir cümle değildir. Aşkın, kötülüğün karşıtı olduğuna inanılır. Dualiteden çıkarsak işte o zaman dünyanın çok farklı olduğunu anlarız.

Öte yandan sevgi enerjisine girmek, bazı duyguların gelişmesini imkânsız hale getirir. Böylece, birçok durumu yerine getirmeye yönelik tüm kararların temeli olan enerji sevgisinden bahsedebiliriz.

İşte bu yüzden sevginin, korkudan özgürlüğe izin verdiğini söyleyebiliriz. Bunun nedeni, dünyamızın en önemli yaratıcı motoru olmasıdır. Aşkın sadece çift için hissedilenlerle ilgili olduğu düşünülür. Her halükârda birçok insan, dünyayı bu bağlanma açısı dışında göremez.

Sevgi Enerjisiyle Kendinizi Korkudan Kurtarabilir Misiniz?

Aşk, aslında dünyamızın yaratıcı ve genişleyen bir enerjisidir. O, tüm yaratılışının kaynağıdır. Çünkü biz insanlar için birçok kayıt vardır. Aşkı sektörlere ayırarak kutulara koyuyoruz!

Aynı zamanda onu, kendi iç alanımıza indirgedik ve gerçek anlamını yitirmesini sağladık. Çünkü ancak bildiklerimizi deneyimlemek mümkündür. Aynı şey duygu ve hisler için de geçerlidir. Kendinizi korkudan kurtarmak, birçok şeyi anlamaya yardımcı olur. Hiçbir zaman unutmayın, her şey bizimle başlıyor!

Bölümlere Ayırma Sarmalından Çıkmak İçin Ne Yapılmalı?

İlk yapılacak şey, insanın kendinisini sevmesidir. Bu, anlam açısından ağırdır. Bunlar sevmekle, güvenmekle ve her bir insanı, evrenin bir parçası olarak görmekle başlar. Herkes gibi bir yere sahip olmak ve bu yerin de diğerleri kadar geçerli olması da buna örnektir.

Kendinizi koşulsuz sevmekle, içsel korku mekanizmalarını aşarsınız. Bu, kendinizi korkudan kurtarmanın gerçekten de ilk adımıdır. İç dünyanız, işte o zaman bir şifa yeri olacaktır.

Korku Duygusunun Sonuçlarını Anlayın

Korku duygusunun sonuçları, sevgi ile bağlantılıdır diyebiliriz. Koşulsuz ve şartsız insanın kendisini sevmesi çok önemlidir. İşte sonuçlar, o zaman önemli olacaktır.

Basit bir şekilde söylemek gerekirse, içinizde ne kadar çok sevgi varsa buna paralel olarak hayatınızda o kadar güzel şeyler yaratırsınız. Çünkü bakış açınız son derece açık ve huzurlu olacaktır. İçinizde ne kadar savaşın içindeyseniz hayatınızda buna parelel olarka o kadar dışarıda bir savaş alanına dönüşür. Bu da oldukça risklidir.

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir