Kendiniz için Tarot Okumanın Sırları

Tarot kartları, herkesin kendi yüksek benliğine bağlanmak için kullanabileceği büyüleyici, eğlenceli ve büyülü bir araçtır. Ancak Tarot konusunda yeniyseniz, Tarot okuması size bunaltıcı gelebilir. Sadece kartlar ve anlamları hakkında değil, aynı zamanda kartların tam olarak nasıl kullanılacağı hakkında da bilinmesi gereken çok şey var! Tarot okumasından elde ettiğiniz bilgiler tamamen sizden gelecektir. Tarot kartları, zaten içinizdeki duyguları, gerçekleri, cevapları ve gizli bilgileri ortaya çıkarır. Bir kart çektiğinizde, kendi bilgeliğinizi çekersiniz. Bundan dolayı anahtar sizsiniz!

Bu kartlar, önemli bir kehanet aracıdır, yani ilahi varlıkla iletişim kurmak için mükemmel bir araçtır. İlahi benliğiniz, bir şekilde sizin bir uzantınız olan melekler veya enerjilerle etkileşime girer. Bunlar, yüksek benliğinize hizmet ederler. Yüksek benliğiniz, bu enerjilerin Tarot okumanıza yardımcı olması için izin verebilir. İşte kendiniz için Tarot okumanın sırları!

Tarot Kartları Geçmişe Bakıldığında Özellikle Fayda Sağlar

Gelecekte bir süre sonraya kadar çektiğiniz kartların anlamını her zaman okumayabilirsiniz. Ancak geçmiş dönemler için çektiğiniz kartları okumanız son derece kolay olacaktır.

Tarot Destenizle Bağlantı Kurun

Tarot kartlarınızla bağlantı kurmanın birçok yolu vardır. Kartlarınızla bağlantı kurmayı, duygusal, zihinsel veya psişik enerjinizi, kartlara dökmek olarak düşünün.

Dikkat Dağıtıcı Unsurlardan Kurtulun

Okumanız için dışarıdaki dikkat dağıtıcı unsurlardan arındırılmış sessiz bir alan oluşturun. Dikkat dağıtıcı bir ana denk geldiyseniz bir süre günlük tutun veya zihninizi sakinleştirmek için birkaç dakika meditasyon yapabilirsiniz. Çok fazla dikkat dağıtıcı düşünce, okumanızı etkileyebilir.

Niyetinizi Belirleyin

Kendinize, ruh rehberlerinize, evrene, yaratıcıya ve ciddi bir araştırma yaptığınız herhangi bir şeye odaklanın. Ardından, sorunuzu düşünmeye başlayın. Destenizi karıştırırken sorunuzu hissedin.

Tarot Kartları Neden Bazen Doğruyu Söylemez?

Çoğu zaman Tarot kartlarınız, zihniniz yüzünden çalışmaz. Kendinizi çok korkmuş, dikkatiniz dağılmış veya çaresiz hissediyorsanız, kartlar bu durum da doğruları vermez. Bu duygusal veya zihinsel durumlarda, enerjiniz bloke olur. Korkunuz, bilinçaltında okumayı kontrol etmeye çalışır ve bu kartlar, size cevap vermeyebilir. Tarot’tan gelen olumsuz bilgiler, çoğu zaman göze çarpsa da umutsuzluğa kapılmanıza gerek yok. Bir okuma ile okumadan sonraki zaman arasında her şey değişebilir. Bu, okumanın kendisinden toplanan ve sonuçları değiştirebilecek yeni bilgeliği içerir. Hiçbir şeyi statik, kalıcı veya kesin olarak düşünmeyin. Zaman çizelgeleri sıklıkla değişir ve fark edebileceğinizden daha fazla gücünüz vardır.

Başkalarının Tarot Kartlarıma Dokunmasına İzin Vermeli Miyim?

Çoğunlukla başkalarının kartlarınıza dokunmasına izin vermek gayet iyidir. Aslında, bir başkası için okuma yapıyorsanız özellikle ondan kartları karıştırmalarını isteyin. Bu şekilde karşınızdaki kişi enerjisini kartlara verir. Ancak kendiniz için okuma yapacaksınız kartlarınızı sadece siz seçin!

Tarot Kartlarını Ezberlemeli Miyim?

Tarot kartlarınızı ezberlemek, her durumda size fayda sağlar. Kartların anlamlarını ezberlemek, her zaman iyi bir fikirdir. Eğer bu kartları profesyonelce kullanmak istiyorsanız, o zaman çalışmanız ve anlamlarını bilmeniz gerekecek. Ancak kartlarınızı profesyonelce kullanmak istemiyorsanız ezberlemenize gerek yok!

Kartlarımı Nasıl Saklamalıyım?

Kartlarınızı zarar görmemeleri için dikkatlice saklayın. Kartlara, tıpkı insanlar gibi saygı gösterin ve dürüst olun. Bu durum, son derece önemlidir. Rafta, özel kutusunda veya kadife kumaşa sararak saklayabilirsiniz. Kartlarınıza ne kadar özen gösterirseniz kartlarınız da size doğruyu anlatırlar!

Son olarak Tarot öğrenirken, kart anlamları sadece kafa karıştırıcı olacaktır. Her kart, bir durumun hem olumlu hem de olumsuz yönlerini iletir. Tarot ile daha fazla deneyime sahip olduğunuzda anlamlarını da detaylı olarak önerebilirsiniz. Yukarıdaki Tarot okuma sırlarını anlayarak öğrenmek, sizin için çok daha hızlı olacaktır ve genel olarak daha keyifli bir deneyim olacaktır. Geleceği görmek için verilen eğlenceli bir aktivite de diyebiliriz.

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir