Tılsım Altılısı Kartı Nedir? Ne Anlama Gelir?

Tılsım Altılısı kartı, kırmızı cüppeye sahip olan varlıklı bir adamı, ayağının dibine ise diz çöken iki farklı dilenciye para veren bir adamı tasvir ediyor. Bu adam, sol elinde eşitlik ve adaleti simgeleyen dengeli bir terazi tutar. Böylece Tılsım Altılısı kartı, mali istikrarı ve nezaketi temsil eder. Bu kart, başarıları ve varlıklarınızı cömert bir şekilde başkalarıyla paylaşacağınızı da ima eder. Bununla beraber aynı zamanda çok fazla ihtiyaç duyulan yardımı alabilmenin getirdiği rahatlık ve nezaketi tecrübe etmeye de işaret edebilir. Tılsım Altılısı kartı, kısaca hem almayı hem de göndermeyi temsil eden bir karttır.

Dik Konumda Tılsım Altılısı Kartı

Dik konumda Tılsım Altılısı kartı bazı hediyeleri, cömertliği ve nezaketi temsil eder. Yaşantınıza yer alan biri, size bazı hediyeler verme ya da maddi yardımda bulunmak gibi birçok durum için çok fazla cömert olabilir. Ayrıca bu kişi, süreç, bilgi veya bilgelik bağlamında da son derece cömert olabilir. Alternatif olarak dik konumda bu kart, çok fazla zenginliğe ve refaha sahip olduğunuzu ve başkalarına yardım edebilecek durumda olduğunuzu da gösterebilir.

Dik pozisyonda bu Küçük Arkana kartı destek, paylaşım, bağış veya yardımları da gösterebilir. Bundan dolayı an itibariyle zor bir durumdaysanız bu kart, yardımın hazır olduğunu ve birisinin, size anında yardım edeceğini veya destekleyeceğini gösterir.

Aynı zamanda bu kart, önemli bir kontrol ve güç kartı olarak da bilinir. Böylece bu kart, Tarot okumanızda dik konumda göründüğü zaman kendinizi otorite konumunda veya başkaları tarafından çok saygı duyulan biri olarak da görebilirsiniz.

Dik konumda Tılsım Altılısı kartı, adaleti ve eşitliği ifade edebileceğinden dolayı ve ayrıca, iyi maaş almayı, değer verilmeyi veya sıkı bir çalışma için ödüllendirilmeyi sembolize edebileceğinden genel olarak elde edilmesi olumlu bir karttır.

Eğer bir ilişkiniz varsa dik konumda Tılsım Altılı kartı, sizin ve partnerinizi birbirinize karşı nazik ve cömert olacağınızı gösterir. Bu da bu kart için iyi bir alamet olduğuna işaret eder. Bekarsanız dik konumda Tılsım Altılısı kartı, size karşı nazik ve cömert olabilecek biriyle en kısa sürede tanışacağınızı gösterebilir. Ayrıca, enerji ve zamanınız hususunda cömert olmanın sizi yeni biriyle tanışmaya yönlendirebileceğinin bir göstergesi de olabilir.

Kariyer odaklı bir Tarot yayılımında ise dik konumda Tılsım Altılısı kartı, işyerinde size çok değer ve istihdam verildiğini gösterdiğinden dolayı iyi bir karttır. Tılsım Altılısı, güçlü bir konumda olan birinin size karşı çok cömert olduğunu da gösterebilir.

İlginizi Çekebilir: Tılsım beşlisi

Ters Konumda Tılsım Altılısı Kartı

Ters konumda Tılsım Altılısı kartı, cömertlik eksikliğini ve gelen hediyeleri temsil edebilir. Hayatınızdaki biri, size cömertlik gösteriyor olabilir. Ancak, bu kişinin art niyeti olabilir. Güçlü bir konumdaysanız gücünüzü kötü amaçlar için kullandığınızın bir göstergesi de olabilir.

Ters konumdaki bu Küçük Arkana kartı, hayırseverlik veya topluluk ruhunun eksikliğini de gösterebilir. Ayrıca sahte hayır kurumlarını, dolandırıcılığı, gaspı veya dolandırılmayı temsil edebilir.

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir