Tılsım Dörtlüsü Kartı Nedir? Ne Anlama Gelir?

Tılsım Dörtlüsü kartı kontrol, sahiplenebilme ve engellenen değişimler anlamına gelir. Tarot okumasında karşınıza çıkan Tılsım Dörtlüsü kartı, kontrol edebilme isteğini ve birinin iradesini başka bir kişiye empoze edebilme arzusunu gösterir.

Dik Konumda Tılsım Dörtlüsü Kartı

Dik konumda Tılsım Dörtlüsü kartı, mülklere, insanlara, bazı durumlara veya geçmiş dönemlerde yaşanılan konulara son derece bağlı olduğunuzu gösterebilir. Dik konumda bu kart, sizi ciddi anlamda etkileyen, işleyebilmeniz ve bırakmanız şart olan köklü problemlerin olduğunun bir göstergesi de olabilir.

Dik pozisyonda bu Küçük Arkana kartı, size güvenlik hissi veren eşya veya insanlara tutunabilmek için çok fazla uğraştığınızı da gösterebilir. Dik konumda bu kart, sınırlarınızı belirleyebilmeniz ya da diğer insanların sınırlarına ciddi anlamda saygı duymanız gerektiğini de gösterebilir.

Dik Tılsım Dörtlüsü ayrıca, ilerlemeyi önlemeyi, açıklık eksikliğini, kendinize sürekli bakmayı veya bir izolasyon hissini de gösterebilir. Bu kart dik konumda zenginliği, materyalizmi, açgözlülüğü ve para saklamayı da temsil edebilir.

Dik konumda Tılsım Dörtlüsü kartı, kötü bir alamet olarak bilinir. Eğer bir ilişkiniz varsa bu kart, sizin veya partnerinizin sahiplenici, kontrol edici veya kıskanç bir şekilde hareket ediyor olabileceğinizi belirtir. Ayrıca bu durumların ise ilişkinizi olumsuz yönde etkileyebileceğini gösterebilir. Aynı zamanda bu kart, partnerinizin veya sizin, geçmiş dönemdeki yanlışları veya kinleri hiçbir şekilde unutmadığı gösterir. Benzer şekilde ilişkideki problemlere yol açan köklü sorunların olduğunun bir göstergesi de olabilir.

Bekarsanız dik konumda Tılsım Dörtlüsü kartı, kendinizi yeni biriyle tanışmaktan alıkoyabileceğinizi gösterebilir. Bunun nedeni ise değişimden korkmanız, yeni ilişkilere hiçbir şekilde açık fikirli yaklaşmıyor olmanız veya eski sevgilinize karşı hala duygularınız olduğu ve devam etmeye hazır olmadığınızın bir göstergesi olabilir.

İlginizi Çekebilir: Tılsım ikilisi

Dik konumda bu kart, bir kariyer dağılımında genel olarak kariyerinizde istikrarlı bir şekilde ilerlediğinizi gösterir. Ayrıca, size sağladığı finansal güvenliği kaybetmekten korktuğunuz için sizi hiçbir şekilde tatmin etmeyen bir işi yaptığınızı da gösterebilir. Alternatif olarak dik Tılsım Dörtlüsü kartı, maaş zammı veya terfi gibi durumlarınızla ilgilenen bir işveren gibi sizden bir şey esirgeyen birini de temsil edebilir.

Ters Konumda Tılsım Dörtlüsü Kartı

Ters konumda Tılsım Dörtlüsü kartı mülkleri, insanları, bazı durumları veya geçmiş dönemdeki sorunları bırakmaya hazır olduğunuzu gösterir. Bu kartın ters konumda ortaya çıkması, artık sizin için sağlıklı olmayan toksik insanları veya durumları bıraktığınızı, eski sorunları attığınızı veya pişmanlıkları ve korkuları kenara bıraktığınızı gösterir.

Ters konumda bu Küçük Arkana kartı kumar veya hırsızlık yoluyla değerli bir şeyi kaybettiğinizi veya bıraktığınızı, kontrolden tamamen çıktığınızı veya pervasız davranışlarda bulunduğunuzu da gösterebilir. Yine de ters pozisyonda Tılsım Dörtlüsü kartı, insanları veya durumları kontrol etmeye çalışmayı tam manasıyla bıraktığınızı ve olaylara daha açık bir tavırla yaklaştığınızı da gösterebilir.

İlginizi Çekebilir: Tılsım üçlüsü

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir