Tılsım Kraliçesi Kartı Nedir? Ne Anlama Gelir?

Tılsım Kraliçesi kartı, doğurganlığı sembolize eder. Tılsım Kraliçesi kartı, yaşamın akış ve uyum içerisinde olduğunu net bir şekilde gösterir. Bu kart, maddi dünyanın adeta besleyici bir annesidir. Tılsım Kraliçesi, yeryüzüne inen ve çalışan bir kadını simgelediği için geçimi sağlama, aynı zamanda eve ve aileye bakma gibi birçok yeteneği de tasvir eder.

Dik Konumda Tılsım Kraliçesi Kartı

Dik konumda Tılsım Kraliçesi kartı yüksek sosyal statü, refah, zenginlik, lüks yaşam, başarı ve finansal bağımsızlığı temsil eder. Bu Küçük Arkana kartı, olası problemlere mantıklı ve pratik yaklaşmanızı söyler. Ancak bu şekilde başarılı olacağınızı belirti. Size, hedefler belirlemenizi ve bu hedeflere doğru istikrarlı bir şekilde çalışmanızı söyler. Bir kişi olarak Tılsım Kraliçesi, cömert, genel olarak zengin veya mali açıdan bağımsız ve işinde iyi olan olgun bir kadını temsil eder. Yüksek sosyal statüye sahip bir karttır.

Eğer bir ilişkiniz varsa dik Tılsım Kraliçesi, bu noktaya gelmek için çok çalıştığınızdan dolayı ilişkinizde ve haklı olarak kendinizden emin, güvende hissedeceğinize işaret eder. Siz ve partneriniz, hayattaki en güzel şeylerden keyif alacaksınız ve lüks bir otelde bir hafta sonu geçirmek gibi biraz lüksün tadını çıkaracaksınız. Tılsım Kraliçesi harika bir anneyi, çekici bir kadını ve iyi bir ev hanımını da temsil eder.

Bekarsanız dik Tılsım Kraliçesi bir eş seçerken çok seçici olmayı göze alabileceğinizi gösterir. Hayatınızda bu başarı seviyesine ulaşmak için çok çaba sarf ettiğinizi ve sağlam bir başarıyı hak ettiğiniz söyler. Alternatif olarak Tılsım Kraliçesi kartının niteliklerini bünyesinde barındıran bir kişiyle tanışacağınızı da gösterebilir.

Bir kariyer bağlamında Tılsım Kraliçesi, bir başarıyı temsil ettiğinden dolayı büyük bir alamet olarak bilinir.

İlginizi Çekebilir: https://www.tarotfali.net/blog/cin-takvimi/

Ters Konumda Tılsım Kraliçesi Kartı

Ters konumda Tılsım Kraliçesi kartı, sosyal statü eksikliğini, yoksulluğu, başarısızlığı, bağımlılığı ve kontrolden çıkmayı temsil eder. Bu Küçük Arkana kartı, ayaklarınızı yere basmazsanız değer verdiğiniz her şeyi kaybedebileceğiniz konusunda sizi uyarır. Sağduyu eksikliğini veya hayata pratik olmayan, tehlikeli ve kaotik bir yaklaşımı da ifade eder.

Bir kişi olarak ters Tılsım Kraliçesi, ortalama ruhlu veya materyalist olan, şımarık, sığ ve iddialı olabilen olgun bir kadını da temsil edebilir. Ayrıca, sahiplenici ya da kıskanç ve istediğini elde etmek için herkesin üzerine basacak manipülatif bir sosyopat kadın olabilir. Etrafında olmaktan hoşlanmayan, düzensiz, tembel, yoksul veya sıkıcı bir kadını da temsil edebilir.

Ters pozisyonda Tılsım Kraliçesi, cinsel sömürü mağdurunu da temsil edebilir. Bu kart, aynı zamanda aldatan bir kadını, ihmalkâr veya kötü niyetli bir anneyi ve dikkatsiz bir ev hanımını da temsil edebilir. Bundan dolayı bu kart, iyi bir alamet değildir. Dikkatli olmanız gerekir.

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir