Tılsım Prensi Kartı Nedir? Ne Anlama Gelir?

Tılsım Prensi kartı, Tılsım takımında yer alan bütün kartlara benzer şekilde kariyer ve para odaklıdır. Ayrıca yatırım, eğitim, işletme ve genel vücut sağlığı ile alakalı dünyevi istekleri temsil eder. Tılsım Prensi kartı, aynı zamanda haberci grubu olarak da bilinir. Sağlıklı bir başlangıcı temsil eden çok pozitif bir sinyal iletir. Yalnızca tam manasıyla odaklandığınız ve başarmak amacıyla yola çıktığınız her şeye bağlı kalırsanız başarı kaçınılmazdır.

Tılsım Prensi okumanızda göründüyse hem bütünlük hem de pratiklik olarak yönlendirilme zamanının geldiğini gösterir.

Dik Konumda Tılsım Prensi Kartı

Dik konumda Tılsım Prensi kartı maddiyat, iş ve eğitimle alakalı bilgiler verir. Ayrıca kariyer, mal, mülk veya vücut sağlığı gibi realist konularda da iyi haberlerin taşıyıcısıdır. Mükemmel bir başlangıç ve gelecek dönemlerde başarı için temel oluşturmayı temsil eder. Bu Küçük Arkana kartındaki mesaj, ne istediğinize kesin olarak karar verebilmek ve gerçekten bunun için çalışmaktır.

Eğer bir ilişkiniz varsa dik Tılsım Prensi, siz ve partneriniz arasında büyük bir sadakat ve aşk olduğunu gösterebilir. Bununla beraber bazı kıvılcım ve tutkuların ise ilişkiden çıkmaya başlayabileceğini de gösterebilir. Bu durum, ilişkide çok ciddi bir problemin göstergesi değildir. Yalnızca bazı şeylere biraz daha odaklanmanız gerekir.

Bekarsanız dik konumda Tılsım Prensi, size aşk için birçok fırsat olduğunu ve bunları kaçırmamanız gerektiğini söyler. Belirli bir kişiyle ilgileniyorsanız bu Küçük Arkana kartı, size açılmanız gerektiğini söyler.

Kariyer bağlamında herhangi bir Tarot okumasında dik Tılsım Prensi kartı, iyi haberi gösteren mükemmel bir alamet olarak bilinir. Başarıya ulaşabilmek amacıyla zemin hazırlamayı, hedefler belirlemeyi ve ne istediğinize karar vermeyi gösterir. Hedefleriniz için çok çalışmanız gerektiğini de söyler.

İlginizi Çekebilir: https://www.tarotfali.net/blog/ruh-esi/

Ters Konumda Tılsım Prensi Kartı

Ters konumda Tılsım Prensi kartı, dünyevi hususlarda kötü haberlerin taşıyıcısı olabilir. Bununla beraber genel olarak mevcut zorluklarınızın dışarıdan veya görünmeyen bir güçten değil de kendi davranışlarınızdan kaynaklandığının bir göstergesidir. Hedef veya takip eksikliğinin sizi geri plana attığını ve potansiyelinize ulaşmanızı engelleyebileceğini gösterebilir. Üşengeçlik, hayal kırıklığı ve sabırsızlık da bu kartla temsil edilir.

Ters pozisyonda bu Küçük Arkana kartının mesajı, ertelemeyi bırakmanız ve istediğiniz şeyin peşinden gitmenizdir. Eğer bir ilişkiniz varsa ters konumda Tılsım Prensi, ilişkinizde sadakatsizlik veya aldatılma potansiyeli olduğu için dikkatli olmanızı söyler. Sizin veya partnerinizin huysuz veya somurtkan bir mizacının da bir göstergesi olabilir.

Eşinizi aldatır veya kötü davranırsanız onu kaybedersiniz ve muhtemelen pişman olursunuz. Bu kartta ayrıca, bir can sıkıntısı veya hayal kırıklığı da vardır. Bu nedenle ilişkiyi yeniden eğlenceli hale getirebilmek amacıyla biraz çalışmanız gerekebilir.

Bekarsanız ters Tılsım Prensi, şu anda ciddi bir ilişkiye hazır olmadığınızı ve potansiyel ilişkilere karşı dürüst olduğunuz sürece sorun olmadığını söyler.

Rate this post

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir