Tılsım Yedilisi Kartı Nedir? Ne Anlama Gelir?

Tılsım Yedilisi kartı, uzun vadeli faydalar elde edebilmek için şimdi zaman ve çaba harcamanın önemini büyük oranda anladığınızı gösterir. Ayrıca, uzun vadeli başarıya yatırım yapmak için derin bir şekilde istekli olduğunuzu da müjdeler.

Tılsım Yedilisi, herhangi bir Tarot okumasında yer aldığı zaman günlük rutine bir mola vermenizi söyler. Çok daha geniş bağlamı düşünmek amacıyla bu molayı, bir fırsat olarak düşünmelisiniz. Halihazırda başardıklarınızın tadını çıkarmalı ve başarınızı mutlaka değerlendirmelisiniz. Benzer şekilde, uzun vadeli planlar yapıyorsanız bu kart, paranızı ve çabanızı maksimum performansla nereye harcayacağınızı düşünmenizi de ister.

Dik Konumda Tılsım Yedilisi Kartı

Dik konumda Tılsım Yedilisi kartı, çok fazla çalıştığınızı ve yakın dönemde meyve vermeye başlayacağını gösterir. Dik konumda bu Küçük Arkana kartı, Tarot yayılımınızda göründüğü zaman sonuçların yakın olduğunu gösterir. Bir görev veya işle uğraşıyorsanız ve hiçbir yere varamadığınızı hissediyorsanız bu kart, size müjde verecektir.

Aynı zamanda dik konumda bu kart, hangi yaşam yönünün alınması gerektiğine işaret eder. Ayrıca, bir şeylere gözden geçirme ve karar verme ihtiyacı açısından bir yol ayrımında olmak anlamına da gelebilir. Dik Tılsım Yedilisi hırsların, fikirlerin veya hedeflerin tezahürünü temsil edebilir. Bundan dolayı şimdi elde etmek istediğiniz şeye odaklanmalı ve onu gerçekleştirmek için çabalamalısınız.

Eğer bir ilişkiniz varsa, ilişkinin uzun vadeli olarak yürümesi ve gelişmesi için çok önemli olan besleme, azim ve ekimi gösterir. Dik pozisyondaTılsım Yedilisi kartı, genellikle aşk için iyi bir karttır. Siz ve partneriniz ilişkiniz için çok fazla çaba sarf ettiyseniz bunun faydalarını görmeye başlayacaksınız.

Dik konumda bu kart, ev satın almak veya düğün masraflarını karşılamak gibi finansal bir amaç için birlikte çalışan bir çift anlamına da gelebilir. Ayrıca bu kart, hamileliği de gösterebilir. Bekarsanız dik Tılsım Yedilisi kartı, geçmiş ilişkileri düşündüğünüzü ve gelecekteki bir ilişkide gerçekten ne istediğinizi daha iyi anladığınızı gösterebilir.

Kariyer odaklı bir Tarot yayılımında ise dik pozisyonda bu kart, sıkı çalışmanızın meyvelerini vermeye başlayacağını gösterdiği için iyi bir alamettir. Bu kart amaçların, hırsların veya hedeflerin tezahürünü de ifade eder. Bu nedenle biraz düşünmeli veya kariyerinizi değerlendirmeli ve enerjinizi hedeflerinize ulaşmak için harcamalısını.

İlginizi Çekebilir: Tılsım altılısı

Ters Konumda Tılsım Yedilisi Kartı

Ters konumda Tılsım Yedilisi kartı, çok az ücret veya ödül için çok fazla çalıştığınızı veya bir şey için çok çaba harcadığınızı gösterebilir. Ayrıca, bir kişinin çok fazla şey üstlendiğini, aşırıya kaçtığını veya işkolik olduğunu da gösterebilir.

Alternatif olarak ters konumda bu Küçük Arkana kartı çaba eksikliğini, ertelemeyi, tembellik yapmayı veya amaçsızlığı da temsil edebilir. Ayrıca planların veya yaşam yönünün değişmesini ve gerektiğinde bir şeyler üzerinde düşünmeyi de ifade edebilir.

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir