Yaşam Yolunun Numerolojide Olan Anlamı

Numeroloji, astroloji dalında oldukça önemli bir rol oynar. Ağırlıklı olarak sayısal verilere dayanılarak aslında hayatınızın hiç keşfedilmemiş yanlarını da bulabilirsiniz. Günlük yaşamımız da bize lazım olan anahtar kelimemiz yarışmaktır. Bu kelimeyi ilke edindiğimiz de bu konuda başarılı olabiliriz. Çünkü insanın hayatına etki eden en önemli noktayı ve yolu aslında kendisi belirler. Aslında insanoğlu baktığımızda en çok da cansız varlıklara benzediğini de görebiliriz.

Özelliklerimiz bakımından duyarlı olsak da aslında çoğu zaman doğuştan gelen özelliklerimiz yeteneklerimizin kapsamını belirler. Tabi bunun belirlenmesi ile birlikte yaşamış olduğumuz hayatın dönüm noktalarını da bizler belirlemiş oluruz.

Numerolojide “yaşam yolu” anlamını bu şekilde belirtebiliriz. Yön belirleme de en etkili olacak nokta bizim kişisel olan davranışlarımızdır. Kendi davranışlarımızı eleştirdiğimiz de aslın da birşeyleri başarmış oluruz. Tabi ki hayatımızın her noktasında kendi adımıza kararlar veremediğimiz dönemler olsa da bunları olabildiğince aza indirmeye çalışmalıyız. Bu kariyer açılımı ile de görebileceğiniz etkenlere bağlı olarak kişisel becerilerinizi gösterebileceğiniz adımlar gerektirir.

Yaşam Yolunu Numeroloji İle Hesaplama

Numerolojide, dokuz tek basamaklı sayının her biri, belirli bir dizi kişisel özellik ile ilişkilendirilir. Yorumlar değişebilir, ancak özellikler her zaman aynıdır. Bu da en etken bilim olarak numorolojide değişmez bir daldır.

Doğum yılında bulunan sayılar, Yaşam Yolu Numarasını ve Doğum Günü Numarasını Hesaplamanıza en çok yardımcı olan araçlardır. Bu durum ikisi içinde geçerli olacak şekilde eşit durumlarda sizin için çalışırlar. Tabi bu her zaman doğru sonuçlar vereceği anlamına gelmez! Sizin kendi enerjiniz ile birlikte çağırdığınız bu sayıların önemi kendi enerjiniz ile birlikte reaksiyon göstermektedir. Bunları bildiğiniz de sizin için ne yapılır, nasıl yapılır gibi sorulara kesin cevaplar alabilirsiniz.  Ne Sorulur, Nasıl Sorulur? bağlantımızı inceleyebilirsiniz. Bu konuda oldukça açıklayıcı içerik yer almaktadır.

Numeroloji Nasıl Hesaplanır?

Yaşamınız boyunca bu rakamlar hiç bir değişkenlik içermeden direk cevaplar iletirler.  Tabi burada önemli olan sayılarınızı tam anlamıyla çözebilmektir. Bu tam olarak doğru çözümlendiğinde inanılmaz sonuçlar alabilirsiniz. Geçmişten günümüze çok iyi olan uzmanlar tarafından da yapılan araştırmalar gösteriyor ki bu işlem tam olarak hesaplandığın da alınan sonuçlar hem keyif verici hem de gerçekleri oldukça yansıtıcıdır.

Doğum Tarihine Göre Kişilerin Kariyer Planı

Yazımızın başında belirttiğimiz gibi, Numerolokide en önemli nokta doğum tarihi doğru hesaplandığında çok iyi ve kesin sonuçlarla birlikte iyi bir kariyer planlaması yapılmasıdır. Evet kişilerin isimleri onları ne kadar anlatıyorsa aslında belirlenen bu numara sistemi ile aslın da çok daha doğru sonuçlar alınabilir. Geçmişe dayalı olarak yapılan bu analizin doğru sonuçlar alınabilmesi her zaman olanak değildir. Bunun nedeni de kişiler doğrum tarihlerini her ne kadar biliyor olduklarını sansalar da gerçek tarihler bazen farklı olabiliyor. Bu da bizlere aslında yanlış sonuçlar doğurabilmektedir.

Ortak Sayıların İlişkileri Etkilemesi

Evet ortak sayıları her zaman olmasa da çoğu zaman ilişkileri, aşk uyumu ve kişilik bilgilerini de analiz etmenize yardımcı olur. Bu sayıların birleşimi kişilerin bağlılıkları konusun da ortak kararlar almaları ve onların almış oldukları kararlar ile birlikte beraber hareket etmeleri konusun da harita olabilir. Bunun için doğru bir analiz alabilirsiniz. Tarot aşk açılımı bu konuda size yardımcı olacaktır. Burada önemli olan seçmiş olduğunuz sayıların sizin için ortak bir nokta olmasıdır. Bu konuda iyi bir analiz ile sonuçları elde edebilirsiniz.

Ortak Sayıların Uyumu Nedir?

Doğum günü uyumluluğu
Yaşam Yolları uyumluluğu
Karakter Uyumluluğu
Evlilik Uyumluluğu
Aşk Uyumluluğu

Doğum Günü Numarası Nedir?

Doğum Günü Numarası. Doğum Günü Numaranızda yer alan bilgiler, şu veya bu doğal kalitenin size neden verildiğini tam olarak görmenize yardımcı olabilir ve böylece belirlenen hedefe ulaşmak için eylem modunu seçerken hatalardan kaçınmanıza yardımcı olabilir. Tabi bu sonuçlara bazen aldanmamamız gerekir. Hayatımız da çizmiş olduğumuz yolumuzun dışında birde bizim için çizilmiş olan yol vardır. Önemli olan bu ikisini çok iyi idare etmektir.

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir