Kullanım Koşulları

İnternet kullanıcılarına ücretsiz bir şekilde tarot falı hizmeti sunmak için oluşturulan tarotfali.net sitesindeki herhangi bir bilgiyi kullanmanız ya da sitedeki hizmetlerden yararlanmanız durumunda aşağıdaki şartları kabul etmiş sayılırsınız:


1. Tarotfali.net, tüm kullanıcıların kişilik ve gizlilik haklarına saygı göstermektedir. İstisnai bir sebep olmadığı müddetçe sitenin kayıtlı ya da misafir kullanıcılarının kişisel bilgilerini kurum ve kuruluşlarla paylaşmayacağını kabul ve taahhüt eder.
2.Tarotfali.net sitesindeki hiçbir kullanıcı başkasının gizlilik, yayın, ticari marka ve telif haklarını ihlal eden hiçbir paylaşımda bulunamaz ve izin almaksızın başka bir kişi ya da kurum hakkında bilgi paylaşımı yapamaz.
3.Tarotfali.net sitesi kullanıcıları reklam ve ticari amaçla herhangi bir bilgi paylaşımı yapamaz. Bu amaçlar sebebiyle diğer kullanıcılara banka hesap bilgisi, telefon numarası gibi kişisel bilgileri veremez.
4.Tarotfali.net web sitesi, kullanıcılar tarafından sitede paylaşılan herhangi bir yorum konusunda hiçbir şekilde mesuliyet kabul etmez. Sitede paylaşılan yorumlardaki düşüncelere katılmak ve aynı düşünceleri paylaşma zorunluluğu bulunmamaktadır.
5.Tarotfali.net adresine yapılabilecek herhangi bir saldırı durumunda kullanıcı bilgilerinin başka kişilerin eline geçmesi ve kötü amaçla kullanılması halinde ortaya çıkabilecek sonuçlardan sitemiz sorumlu değildir.
6.Tarotfali.net sitesi üzerinden kullanıcılar herhangi suç teşkil eden ya da küfür, tehdit ve hakaret içeren kaba, ahlaka aykırı yazılar paylaşamaz.
7.Tarotfali.net sitesinde kullanıcıların bilgilerinin tarotfali.net sitesinin herhangi bir hatası olmadan yetkisi olmayan şahıslar tarafından paylaşılması, okunması gibi durumlar nedeniyle ortaya çıkabilecek herhangi bir problemden tarotfali.net sitesi sorumluluk kabul etmez.
8.Tarotfali.net web sitesi hiçbir kullanıcının davranış ve söylemlerinden mesul değildir. Koşul ve mevcut durumlar her ne olursa olsun sitenin kullanımı konusunda kullanıcılar tarafından meydana gelen yasalara aykırı durumlar ve kullanıcılar arasındaki etkileşimden kaynaklı ortaya çıkabilecek kötü durumlardan tarotfali.net hiçbir şekilde sorumlu değildir.
9.Tarotfali.net ücretsiz bir şekilde internet üzerinden tarot falı baktırma imkanı sunan bir site olarak hiçbir şekilde kesin bilgi sunulduğunu iddia etmemektedir. Paylaşılan tarot yorumlarının kesinlik ve doğruluğu açısından tarotfali.net hiçbir taahhüt vermemektedir. Kullanıcı sözleşmesini onaylayan ve dolayısıyla sitenin hizmetlerinden faydalanan her kullanıcı bu durumun bilincinde olduğunu kabul etmekle yükümlüdür. Yorumların doğru anlaşılmaması ve farklı bir anlamda yorumlanması durumunda ulaşılabilecek herhangi bir görüşten sitemiz sorumlu değildir.
10.Tarotfali.net sitesindeki kayıtlı kullanıcılar istedikleri zaman site üyeliklerini sonlandırabilirler. Site kullanıcıları sitenin hizmetlerinden dilediği zaman yararlanabilme hakkına sahip olduğu gibi dilediği zaman siteyi kullanmama hakkına da sahiptir. Bu durumda site kullanıcıları tamamen özgürdür ve üyelik iptali için herhangi bir koşul belirtmelerine gerek yoktur. Tarotfali.net üyeliği kullanılmadığı ya da iptal edildiği durumlarda tarotfali.net sitesi tüm bilgileri saklı tutmaktadır.
11.Tarotfali.net sitesine girilmesi ve sitede bulunan içeriklerin kullanılması durumunda meydana gelebilecek sözleşme ihlali, haksız fiil ve başka nedenlerden kaynaklanan doğrudan ve dolaylı problemlerden tarotfali.net sorumlu değildir.
12.Tarotfali.net yönetimi tarafından herhangi bir içerik değişimi sitede yayınlandığı andan itibaren geçerli olmaktadır. Sitenin kayıtlı ya da misafir kullanıcıları da bu değişikliği kabul etmiş sayılmaktadır
13.Tarotfali.net sitesinde meydana gelebilecek veri kaybı, bilgisayar virüsü, iletişim hatası gibi herhangi site yönetiminden kaynaklanmayan durumlarda tarotfali.net hiçbir mesuliyet kabul etmemektedir.
14.Tarotfali.net bazı durumlarda sitenin kontrolü dışında başka siteler ile ilgili bağlantılar içerebilmektedir. Bu referanslar hakkında ve bağlantı yapılan siteden kaynaklanacak herhangi bir problemden tarotfali.net sorumlu değildir.
15.Tarotfali.net, kullanım şartları ve gizlilik politikasını gerekli gördüğü durumlarda tek taraflı olarak değiştirme hakkına sahiptir. Site hizmetlerinden faydalanan her kullanıcı yapılan bu değişiklikleri kabul etmek ile yükümlüdür.

© 2015 2024 Tarotfali.net ❤ ile yorumlar.
Heets film izle

herabet