Yedili Tarot Falı

7 Kart Tarot Açılımı Nasıl Yapılır

Yedili Tarot Kart Açılımı. Çoğu zaman farklı sonuçlara doğru odaklandığımız da bakmamız gereken en iyi yöntem olduğu söylenmektedir. İlişki danışmanlığı olarak bakıldığın da en önemli faktör olan aşk açılımı ile bakılabilir. Doğru ve kesin sonuçlar vermeksizin genel anlamla 7 Kart Tarot insanların birden fazla kararsız kaldığı durumlarda işlem görebilir. Sayısından da anlaşıldığı gibi birden fazla anlam ile sonuç alabilirsiniz. Günümüz de her ne kadar farklı bakma yöntemleri olsa bile 7 Kart Açılımı çok daha geniş kapsam da merak edilen sorulara cevap verebilir.

Tarot Yedi Kart Nedir?

Yedili Tarot ile Hangi Fallar Bakılır? Burada yer alan sistemi kullanarak birçok farklı sistemi kullanabilirsiniz. Önemli olan sorduğunuz soruların ne denli olduğudur. Almak istediğiniz cevaplar birden fazla olduğun da genelde bu yöntemi kullanmak isteriz. Çünkü Yedili Tarot Açılımı bize çok daha zengin kaynaklar ile cevap verir.

7 Rakamnının Gizemli Nedir?

Geçmişten günümüze rakamların sayısal veriler üzerinde değerleri oldukça bir de gizemleri bulunur. Şüphesizki dünya tarihinde gelmiş geçmiş en gizemli rakam da yedidir. Bugünler de benim de merak ettiğim bu rakamı biraz incelemek ve sizlerle paylaşmak istedim. Dünyanın 7 harikası, gök kuşaüı renkleri, soyumuzun 7 gönek olması, nota sayısı, insan çarkı ve daha bunun gibi birçok keşvedilmiş gizemi vardır bu rakamın. Ayrıca mitolojide 7 rakamı tanrıya adanmıştır. Tabi bunu diğer konular ile pekiştirdiğimiz de en yaygın olarak kullanılan yönü 7 Kart Falıdır. Günümüz de de oldukça yaygın bir biçimde kullanılır.

Yedili Tarot Açılımında Kartların Anlamları

Burada bu kart açılımları ne anlama gelir ve içinde bulunduğunuz durum itibari ile odaklanmanız gerekenleri anlatır. Şimdi sırasıyla tüm kartların içerisinde bulunduğunuz durumla birlikte size verecek cevaplarını anlatmak istiyorum. Tabi bu durum da yine en önemli noktamız olan evet hayır falı ile olduğu gibi sorular büyük önem taşır.

Kart 1: Geçmiş Tarihi ve nedenler Anlatılır

Eğer gün içerisinde bakılan bir açılım varsa bu bulunduğu gün içerisinde ki durumu anlatır. Daha sonra neden bu durum da olduğu, tabi bu konunun niteliğine göre değişkenlik gösterebilir. Yani kısaca burada ilk kart geçmişimizden gelen izlerin belirtileri ve sebeplerini taşır.

Kart 2: Şu An Yaşanan Durumla İlgili Bilgi Verir

Fal sahibi bugün yaşadığı durumla birlikte gün içerisinde etkisinde kaldığı durumlar için netice almak isteyebilir. Burada amaç geçmişten ziyade gün içerisinde kaldığı durumların en önemli niteliğini geleceğe taşımak ve nasıl olacağı konusun da bilgi sahibi olma ister. Bu durum da gün sonunda her ne kadar yorgun ve kararsız olsanız da kesinlikle iyi bir adaptasyon gerektirir.

Kart 3: Gizemli gelişmeleri gün yüzüne çıkarır

Burada fal sahibi için olumsuz birçok fikir olabilir. Odaklanmanızı iyi yaptığınız da sizin arkanız dan gizli iş çevirenler ve bilmediğiniz diğer gizemli durumları ortaya çıkarabilirsiniz. Etrafınız da bulunan insanları iyi seçmeli ve karta soru sorduğunuz da doğru kişileri sormanız gerekir.

Kart 4: Merkez Kart Görevini Görür

Bu kart genelde yaşamış olduğunuz olaylar ve gelişmeler konusun da bilgi verir. Yaşamış olduğunuz döneme ait genel olarak cevaplar verir. Bu durum da aslın da bakılan Tarot falı ile çok net bilgiler alamayabilirsiniz. Bunun için sizin hakkınız da fikir sahibi olan insanların yorumlarını alabilirsiniz.

Kart 5: Dış Etkenler ve Gelecekteki Etkileri Simgeler

Hayatınız da belki de en önemli etki eden kartlardan biridir. Diğer kartlardan farklı olarak dışarıda ki etken durumlara odaklanılır. Burada kişilerin sizin hakkınızda olan görüşlerinizi ve fikirleri toplar. Tabi her zaman hayatınıza dışarıdan bakamayabilirsiniz. Bunun için hayatınızın en önemli kararlarını alırken en önemlisi de bu kartta verilen cevapların çok etken olmasıdır.

Kart 6: Tavsiye ve Nasihat Verir

Bazı dönemler belirli konularda kararsız kalabiliriz. Bunun için her zaman olmasa da doğru zamanda yapılan yorumlama ile çok güzel nasihatler alabilirsiniz. Bu yazıda belirtildiği gibi hayatınızın en önemli dönüp noktalarınızı alabilirsiniz.

Kart 7: Geleceğe Yönelik Sonuçları Anlatır

Yaşadığınız olayları ve günü yorumlar. Bu sayede geleceğe yönelik aslında en güzel cevapları alabileceğiniz Tarot kartı budur diyebilirim. Yaşanılan durumları iyi analiz ederek çıkan sonuca göre kendi hayatınızda kararlar alabilir, almış olduğunuz kararların doğruluğunu analiz edebilirsiniz.

© 2015 2024 Tarotfali.net ❤ ile yorumlar.
Heets film izle

herabet