Savaş Arabası Kartı Nedir? Ne Anlama Gelir?

Savaş arabası kartı, her şeyi kendi başımıza yapamayacağımıza dair güven, irade ve kabul anlamına gelir. Daha genç yaşlardayken kendi yaşamlarımız üzerinde tam kontrol sahibi olabilmek için yetişkin olmayı bekleyemeyiz. Ancak yetişkin olduğumuzda başkalarından gelen desteğin çok önemli olduğunu anlarız.

Bu Büyük Arkana kartı ile kendinizi motive olmuş, hırslı ve kontrollü hissedeceksiniz. Savaş Arabası kartı, birçok engele rağmen odaklanmış kalırsanız, soğukkanlılığınızı korursanız ve yeteneklerinize güvenirseniz başarılı olacağınızı anlatır. Bu kart, duygusal olarak savunmasız hissettiğinizi gizlemek için savunmacı veya saldırgan davranabileceğinizi de gösterebilir. Şu anda kendinizi bir savaşın içinde gibi hissedebilirsiniz. Merak etmeyin, odaklanmayı sürdürürseniz başarılı olacaksınız! Savaş Arabası kartı farklı pozisyonlarda da karşınıza çıkabilir.

Dik Konumda Savaş Arabası Kartı

Savaş Arabası kartının dik konumda karşınıza çıkması, hırs ve odaklanma anlamına gelir. Bu kart, başarılı olma, en büyük hayallerinizi gerçekleştirme dürtünüzü temsil eder. Dik konumda Savaş Arabası kartı, başarı, odaklanma, hedef, tutku ve irade anlamlarına da gelir.

Dik konumda bu kart, irademizi test etme ve belirli bir durum üzerinde kontrolümüzü esnetme şansı verir. Bizi neyin harekete geçirdiğini ve yaptığımız şeyi neden yaptığımızı anlamakla ilgilidir. Hayatta birçok farklı zorluğumuz ve hedefimiz olacak. Bunun için yalnızca kendimizi zorlayarak güç, bilgelik ve başarı kazanabiliriz.

Ters Konumda Savaş Arabası Kartı

Ters konumda Savaş Arabası kartı, kontrol eksikliğini veya kendi hayatınızdan sorumlu olmadığınız gibi hissetmeyi sembolize edebilir. Sıklıkla, kendi yaşamınıza veya durumunuza gücü geri alma isteğiniz olduğunu gösterebilir. Ters konumda Savaş Arabası kartı, eksik yön, istikrarsızlık, ego, irade eksikliği ve muhalefet anlamına da gelir.

Savaş Arabası Kartı Yayılımı

Savaş Arabası kartı, bulunduğunuz yere gelmek için çok çalıştığınızı gösterir. Gelişmek ve büyümek için kendinizi zorlamalısınız. Her ne kadar kulağa harika gelse de bu kart, çoğumuz olmak istediğimiz yere ulaşmak için yardıma ihtiyaç duymamamız gerektiğini veya her şeyi kendi başımıza yapacak yeteneklere sahip olduğumuzu hissetme eğiliminde olduğumuzdan dolayı genellikle tam olarak benimsenmesi zor bir karttır.

Savaş Arabası kartı, yaşamın ilk döngüsünün son bölümünü işaret ediyor. Nasıl ilerlemeniz gerektiğini görmek için duraklamak ve nefes almak için harika bir yer!  Savaş Arabası kartı, cesur ayrıntılara odaklanmak yerine büyük resme bakmanıza yardımcı olabilir. Rehberliği, güven ve öz değerlendirmeye odaklanır. Bu kart, netlik kazanabilmemiz ve ilerlemenin en etkili yoluna karar verebilmemiz için hırsımız ile birlikte egomuzu kısa süreliğine denklemden çıkarmamızı ister.

Savaş Arabası kartının size sunabileceği bazı tavsiyeler şunlardır:

 • Karar verme sürecinizi değerlendirin. Uyumlu ve dengeli seçimler yapmak için sezginize yeterince güvenip güvenmediğinize karar verin.
 • Size teklif edildiğinde mutlaka desteği kabul edin.
 • Egonuzun hayattaki yönünü kontrol etmesine izin vermeyin. Kibir, sıkı çalışmanızı bozmaya başladığında kendinizi kontrol edin.
 • Önceliklerinize yeniden odaklanın, geçici kaprisler ve arzularla dikkatinizi dağıtmayın.

Savaş Arabası kartının size sunabileceği bazı dersler ise şunlardır:

 • Eylemleriniz için sorumluluk alabilmeniz ve doğru yönde hareket edebilmeniz için ise arzularınızı ve taahhütlerinizi dengelemeyi öğrenmelisiniz.
 • Başkalarına güvenmeyi öğrenmeli ve ihtiyacınız olursa desteğin her yerde olduğunu bilmelisiniz.
 • Hayatta kendi gücünüzle ilerleyemeyeceğinizi anlamalısınız.
 • İrade gücünüzü bilmeli ve kendinizi kontrol etmelisiniz.

Savaş Arabası kartı, güçlü ve maceracı bir enerjiye sahiptir. Hem dahili hem de harici bir yolculuk kartıdır. Bir yönlendirme olarak Savaş Arabası kartı, kusurlarımız tarafından yanlış yönlendirildiğimizi ve tekrar yola çıkma zamanının geldiğini ima edebilir. Bu kart, bir sonraki girişimimizde desteğe ihtiyacımız olduğunun ve kendi başımıza çok fazla şey yapmaya çalıştığımızın bir sembolü de olabilir. Bunun için bu kart size şunları da anlatır:

 • Dış dünyanızdan yardım isteyin.
 • Hedeflerinize ulaşmanın daha verimli bir yolunu bulun.
 • Ne kadar ileri gittiğiniz yerine ne kadar ilerlediğinizi düşünün.
 • Şu anda ilerlediğiniz yönün sizin için doğru olup olmadığını ve neyi başarmaya çalıştığınızı düşünün.

Kısaca bu kart, iş ve kariyer odaklıysanız sıkça görebileceğiniz kart olacaktır. Genellikle işleri, kendi koşullarımıza göre yapmaya neden bu kadar kararlı olduğumuzu düşünmek için biraz zaman ayırmamız gerektiğini sembolize eder. Bu, yolumuza devam etmeden önce yeniden toparlamamız gereken bir şey olup olmadığını görmek için harika bir karttır.

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir