İş İçin En İyi 10 Tarot Kartı

Tarot, tavsiye ve rehberlik almak için olağanüstü bir araçtır. Tarot’un özellikle yararlı olduğu yaşam alanlarından biri iş, kariyer ve profesyonel geleceğinizle ilgili her şeydir.

Profesyonel geleceğiniz, kariyeriniz veya işteki başarınız hakkında sorularınız varsa işte sizlere iş için en iyi 10 Tarot kartı!

1.      Tılsım Ası Kartı

Tılsım Ası Kartı, yeni fırsatların başlangıcı olan 1 sayısı ile ilişkilidir. Madeni paralar, paranın ve maddi varlıkların paketidir. Yani bu önemli kart ile bir teklif, terfi veya zam ile ilgili yeni bir profesyonel meydan okuma bekleyebilirsiniz.

2.      Değnek Üçlüsü Kartı

İşteki bölümünüzü değiştirmek mi istiyorsunuz? Profesyonelce konuşmak gerekirse başka bir yere gitmeyi mi hayal ediliyorsunuz? O halde Değnek Üçlüsü Kartı, hedefe ulaşmak amacıyla başarılı olmak için ihtiyaç duyacağınız adımları öngörebilmek ve bu değişikliği, doğru bir şekilde planlama yeteneğinizi gösterebilecek mükemmel bir karttır.

3.      Tılsımların Onlusu Kartı

Tılsımların Onlusu, muhtemelen profesyonel alan için en iyi karttır. Başarının, çalışmanın ve sonunda hırsın kartı olarak bilinir. Aynı zamanda, kariyerinizin geri kalanının üzerine inşa edilebileceği sağlam temellere ve sağlam becerilere sahip olduğunuzu gösteren bir istikrar kartıdır.

4.      Büyücü Kartı

Önünde Tarot’un tüm süitleri varken Büyücü Kartı’nın amaçlarına ulaşmak için yalnızca en uygun aracı seçmesi gerekir. Sizin için de aynı anlama geliyor. Bunun anlamı, yeteneklerinizin, becerilerinizin olduğunu ancak, başarmak için fırsatları kaçırdığınızı göstermektir. Böyle bir izlenimine durumdaysanız bu eksende çalışmalısınız. Bu kart, projenizin başarılı olacağını gösterir.

5.      Savaş Arabası Kartı

Kararlılık ve irade ile ilerlemek, Savaş Arabası Kartı’nın yaptığı şeydir. Bu kart, profesyonel geleceğinizin dizginlerini elinize aldığınızı gösterir. Bu, daha önemli dosyaları yönetmek için daha fazla sorumluluk almanıza neden olabilir.

6.      Tılsımların Üçlüsü Kartı

Tılsımların Üçlüsü Kartı, iş alanında başarınız için ekip çalışmasının ve iş birliğinin gerekli olduğunu gösteren olumlu bir karttır. Dinlenirsiniz, saygı duyulursunuz, profesyonel çevreniz, yeteneklerinize ve bilginize güvenir. İletişim ve açıklık, profesyonel hedeflerinize ulaşmak için en büyük gücünüzdür.

7.      Değnek Altılısı Kartı

Değnek Altılısı kartı, tam olarak zafer kartıdır. Profesyonel alandaki bir beraberlikte işinizin, yeteneklerinizin tanınmasını ve adil değerleriyle ödüllendirilmesini bekleyebilirsiniz. Bu kart, açık bir şekilde değer görmenizin yakın olduğunu gösterir. Bu bir şirket gazetesinde çıkan bir yazı, ödül ya da çok farklı bir şey olabilir.

8.      İmparator Kartı

İmparator Kartı, işinizde güven kazanacağınızı ve daha fazla yetki kullanacağınızı gösterir. Daha yüksek bir hiyerarşik pozisyona terfi edebilirsiniz. Profesyonel çevreniz, size ve işinize saygı duyuyor demektir. İmparator Kartı, kurallara uymanın ve öz disiplinin de başarınız için gerekli olduğunu belirtir.

9.      Kupa İkilisi Kartı

Bu kart, tam olarak ortaklıkların sayısıdır. Kupa İkilisi, duyguların sayısıdır. Profesyonel bir çekilişte bu kart, bir ortaklığın kurulduğunu veya bir teklifin imzalandığını gösterir. İki taraf birlikte çalışmayı ve sadece çok fazla tatmin değil aynı zamanda çok fazla başarı elde etmeyi kabul ediyor anlamına gelir.

10. Değnek Sekizlisi Kartı

Değnek Sekizlisi Kartı, işlerin çok hızlı hareket ettiğini ve sizin de buna tam manasıyla uyduğunuzu gösterir! Bulunduğunuz işi değiştirmeyi veya yurtdışına gitmeyi planladığınızı gösterir. Profesyonel olarak her şeyin aceleye gelmesini bekleyebilirsiniz. Fırsatınız ortaya çıktığında onu değerlendirmek için arzularınızı ve önceliklerinizi netleştirmelisiniz.

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir