Tarot Takımları: Pentagram Kartları

Hayat sizin için nasıl gidiyor? Tarot’un pentagram takımının sormanızı istediği kilit soru tam olarak budur. Doğru yönde ilerlemeye başlamak için ihtiyacınız olan bilgiyi sağlayanlar pentagram kartlarıdır. Pentagram takımındaki Tarot kartları, maddi ve fiziksel dünyadaki durumlarla ilgilidir. Pentagramlar genellikle yalnızca zenginlik ve para meselelerinin sembolleri olarak anılırlar. Ayrıca her düzeyde başarı ve refahtan bahsederler (buna para ile kariyer başarısının yanı sıra aile, beden ve sağlık konuları da dahildir). İşte sizlere pentagram kartları:

Tılsımların Ası

Tılsımların ası kartı, genellikle hedefinize giden ilk adımı temsil eder. Ancak bu adım tekrarlanırsa büyük mesafeler kat edebilir. Tılsımların ası kartının, Tarot okumanızda karşınıza çıkması bir destek mesajıdır ve uzun vadeli hedeflerinize ulaşmak için kademeli ve istikrarlı hareket etmenizi önerir.

Tılsımların İkilisi

Tılsımların ikilisi, sabrı tavsiye eder. Bu nedenle koşulların sizi acele etmesine izin vermeyin. Şu anda işler ne kadar acil görünürse görünsün, bunu halletmek için ihtiyacınız olan zaman, her durumda var! Tarot okumanızda tılsımların ikilisinin gelmesi, değişikliklerin yakında olduğunu gösterir. Ancak daha fazla bilgiye sahip olana kadar sakin kalmanız daha iyi olacaktır. Her şey akış halinde olmalıdır.

Tılsımların Üçlüsü

Tılsımların üçlüsü kartı, geleneksel olarak deha Tarot karttır. Tılsımların üçlüsü kartının Tarot okumanızda karşınıza çıkması, yaptığınız şeyden zevk almanız ve eldeki göreve odaklanmanız için bir mesajdır. Gerçekçi planlar ile iş birliği harika vizyonlarınızı gerçeğe dönüştürebilirsiniz.

Tılsımların Dörtlüsü

Tılsımların dörtlüsü kartı, iyi desteklenen ve korunan paradoksu temsil eder. Bu kart, mali durumunuz ile beraber çevrenizi, makul bir şekilde idare etmek ve sürpriz gelişmeler almak için beceriler edinmenizi teşvik eder. Bu Tarot kartının okumanızda karşınıza çıkması, sağlam kararlar vermeniz için bir mesajdır.

Tılsımların Beşlisi

Tılsımların beşlisi kartı, arzu ve haz karttır. Kısa vadeli tatmin için bir şeyler yapmak, genellikle uzun vadeli hayal kırıklığına yol açacaktır. Bu Tarot kartı, peşinden koştuğunuz şeyleri ayırt etmeye teşvik eder. Para ve başarı hayattaki itici güçleriniz olduğunda, bu alanlardaki bir aksilik saygınıza büyük bir darbe indirebilir.

Tılsımların Altılısı

Tılsımların altılısı kartı, bağlı tüm dizeleriyle himaye ve cömertlik kartıdır. Zamanınızı, paranızı, bilginizi veya desteğinizi başkalarına verdiğinizde, geçmişte yardım aldığınız zamanlar için evreni güzelleştiriyor ve gelecekte yardım almak için olası bütün kanalları açıyorsunuz.

Tılsımların Yedilisi

Bu Tarot kartının geleneksel konsepti yetiştirmedir. Yani yavaş ve istikrarlı tutum, yarışı kazandırır. Bu bir, mazeret yok kartıdır. Mesajı ise başınızı eğip başladığınız işi bitirmektir. Ne kadar sinir bozucu olursa olsun, sabırlı olun ve çabalarınıza güvenin. Tarot okumanızda bu kart, bir proje üzerinde ne kadar uyanık olursanız, istediğiniz sonuçları elde etme olasılığınızın o kadar yüksek olduğunu hatırlatır.

Tılsımların Sekizlisi

Tılsımların sekizlisi kartı, çalışma ve iyileştirme kartıdır. Burada, başarılı bir zanaatkarın tezgahında zamanını geçirdiğini ve işini yaptığını görüyoruz. Ancak bu kart, sadece işi bitirmekle ilgili değil, işi iyi yapmakla ve düzenli olarak herhangi bir ayrıntıyı iyileştirmenin yollarını aramakla da ilgilidir. Bu kart, sizi mevcut projenize veya eğitiminize devam etmeye, ancak daha dengeli bir yaşam ve bakış açısı sürdürmeye teşvik eder.

Tılsımların Dokuzlusu

Bu kart, finansal güvenlik, kendine yeterlilik, başarı ve bağımsızlığı temsil eder. Buradaki mesaj, güvenle yaşamak, zarif davranmak ve ihtiyaçlarınızı bir öncelik haline getirmektir.

Tılsımların Onlusu

Bu kart, çok uzun vadeli çabalarının nihai sonucu olarak zenginlik, bolluk, miras ve tamamlama olarak bilinir. Bu, büyük bir başarı ve gurur kartıdır. Ayrıca kart, emekliliğin, mirasın, yatırımların ve daha sonraki yaşamda rahatlığın bir göstergesi olabilir. Bu kart, uzun vadeli düşünmenizi ve tüm kararlarınızın sizi hedeflerinize daha da yaklaştırmasını sağlamanızı hatırlatır.

Tılsımların Kralı

Bir Tarot okumasında bu kartın karşınıza çıkması, uzun vadeli hedeflere ulaşılmasını ve tamamlanmasını temsil eder. Size metodik olarak çalışmanızı ve gitmeye çalıştığınız yere ulaşmak için en güçlü ve güvenilir yolu seçmenizi hatırlatır. Bundan dolayı gideceğiniz yere vardığınızda, daha da ileri gitmeyi deneyin. Bu şekilde başarı kaçınılmaz olacaktır.

İlginizi Çekebilir: Aşkınızı ifade etme yöntemleri

Ayrıca Bakınız: https://tr.wikipedia.org/wiki/Pentagram

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir