Uyanış (Mahkeme) Kartı Nedir? Ne Anlama Gelir?

Uyanış veya Mahkeme kartı, sizin veya değer verdiğiniz herhangi birinin başkaları tarafından çok sert bir şekilde yargılandığını gösterebilir. Ayrıca, insanları sert bir şekilde yargıladığınızı veya kendiniz de hızlı kararlar verdiğinizi gösterebilir. Alternatif olarak bu kart, olumlu kararlar almak için kendinizi ve seçimlerinizi sakince değerlendirmenize olanak tanıyan bir netlik ile soğukkanlılık düzeyine ulaştığınızın bir göstergesi olabilir. Uyanış kartı farklı pozisyonlarda karşınıza çıkabilir.

Dik Konumda Uyanış Kartı

Bu Büyük Arkana kartının dik konumda karşınıza çıkması, büyük bir karar vereceğinizi gösterir ve doğru seçimi yapmanıza yardımcı olması için geçmişten öğrendiğiniz karmik dersleri kullanmanızı önerir. Kararın doğruluğu, yasal bir meseleyi veya çözülmekte olan bir mahkeme davasını temsil edebilir. Eğer onurlu davrandıysanız ve doğruyu söylediyseniz, bu mesele lehinize çözülecektir. Dürüst değilseniz, işlerin istediğiniz gibi gitmesini beklemeyin! Vicdanınızı temizlemeniz ve hatalarınızı telafi etmeye çalışmanız gerekir. Bu Büyük Arkana kartı, sevdiğiniz birinden okyanus veya deniz yoluyla ayrılmayı da ifade edebilir. Bu kart dik konumda göründüğünde yakında onlarla tekrar bir araya gelmeyi bekleyebilirsiniz. Ayrıca ev hasretini de gösterebilir.

Eğer bir ilişkiniz varsa dik konumda Uyanış kartı, sizin veya eşinizin birbirinizi çok sert yargılıyor olabileceğinizi gösterebilir. Bir tartışma sırasında birbirinizi suçlamaktan kaçının. Aksi halde ilişkinize istediğinizden daha fazla zarar verebilirsiniz. Bunun yerine, suçu paylaştırmaya çalışmadan oturup nasıl hissettiğinizi konuşmaya çalışın. İlişkinin ilerlemesini istiyorsanız geçmişteki hataları affetmeniz gerekir. Basit, açık ve dürüst bir iletişimle düz giden bir ilişkiye yeni bir soluk getirebilirsiniz. Ayrıca bu kart, başkalarının ilişkinizi yargıladığını veya siz ve eşiniz hakkında arkanızdan konuştuğunu gösterebilir. Bu durumda yapabileceğiniz en iyi şey, görmezden gelmek olmalıdır.

Alternatif olarak dik konumda bu kart, sevdiğiniz birinden okyanus veya deniz yoluyla ayrılmayı ifade edebilir. Bu nedenle eşinizle bir süredir ayrı ülkelerde yaşıyor olabileceğinizi veya uzun mesafeli bir ilişki yaşayabileceğinizi gösterebilir. Bekarsanız Uyanış kartı, size potansiyel ortakları yargılamak için çok aceleci olmamanızı söyler. Sizin için doğru mu yanlış mı olduklarına karar vermeden önce kendinize onları tanımak için bir şans vermelisiniz. Ayrıca, ilk izlenim bırakmak amacıyla asla ikinci bir şansınız olmadığı için nasıl karşılaştığınıza dikkat etmenizi hatırlatır!

Bir kariyer için Tarot okumasında bu kart, değerlendirildiğinizin bir göstergesi olabilir. Bu kart, size para konusunda dikkatli olmanızı ve ani kararlar vermemenizi söyler. Herhangi bir satın alma veya yatırım yapmadan önce bilinçli bir karar vermek için ihtiyacınız olan tüm bilgilere sahip olduğunuzdan emin olmalısınız.

Ters Konumda Uyanış Kartı

Ters konumda Uyanış kartı, korku ve kendinden şüphe duymanın, olumlu yönde ilerlemek için gerekli kararları vermekten sizi alıkoymasına izin verdiğinizi gösterebilir. Şimdi harekete geçme zamanı! Gecikirseniz, size sunulan fırsatları kaybedebilirsiniz. Alternatif olarak bu Büyük Arkana kartı ters pozisyonda, geçmişin karmik derslerini öğrenmeyi reddettiğinizin bir işareti olabilir. Geçmişteki hatalar için kendinize o kadar çok sitem ediyorsunuz ki, bu hatalardan çıkarılacak dersleri göremiyorsunuz. Ters konumda bu kart, başkalarını aşırı derecede eleştirerek veya kötü niyetli dedikodulara katılarak odağınızı kendi eksikliklerinizden uzaklaştırdığınızın bir işareti olabilir. Başkalarını hataları için yargılamak yerine kendi hayatınızdaki sorunları düzeltmeye odaklanın. Ayrıca, başkalarının sizi aşırı derecede yargıladığını, eleştirdiğini veya sizin suçunuz olmayan bir şey için sizi suçladığını da gösterebilir. Bu gibi insanların, kararlarınızı etkilemesine izin vermeyin, işleri tersine çevirin ve yapmak istediğiniz şeyi yapmaya odaklanın.

Ters konumda Uyanış kartı, kariyerinizde bir dönüm noktasında olduğunuzu gösterir. Elinize geçen fırsatları değerlendirmeniz gerekiyor. Kaçmalarına izin verirseniz pişman olabilirsiniz. Finansal olarak para konusunda aşırı dikkatli olmayın. Mali açıdan sorumlu olmak iyidir, ancak harcadığınız her kuruş için endişelenmenize gerek yoktur.

Son olarak ters konumda bu kart, bir ilişkiniz varsa kendinizden şüphe ettiğiniz için ilişki hakkında karar vermekten kaçındığınızı gösterebilir. Bu karar, ilişkinin ilerlemesi veya sona ermesi ile ilgili olsa bile verilmesi gereken bir karardır. Bu kartın görünmesi, kötü niyetli dedikodulara veya yanlış suçlamalara da işaret edebilir. Bu nedenle eşiniz hakkında kötü söylentiler duyduysanız, yargılamadan önce gerçekleri öğrendiğinizden emin olun.

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir