Üç Kart Tarot

Üç kart tarot açılımı oldukça popüler ve günümüze kadar uzanan farklı bir hikayesi olan bir kart biçimidir. Kullanım amacı, geçmiş, şimdi ve gelecek olmakla birlikte 3 ana hedefi vardır.

Kendiniz için hazırladığınız belirli fikirler ve düşünceleriniz olabilir. Bunlar için yorum almak, fikir edinmek ve daha gelişmiş bir senaryo için en iyi fal yöntemi olduğunu söyleyebilirim.

Üç Kart Tarot Açılımı

İnsanlar tarihin her döneminde dünyanın bilinmezlikleri karşısında kaygılanarak hayatları konusunda detaylı bilgi sahibi olmak istemişlerdir. Bu nedenle birtakım yöntemler ile yaşamın gizemli yönlerini aydınlığa kavuşturma girişiminde bulunmuşlardır. Kimisi başarısız olan birçok girişim arasından oldukça isabetli sonuçlara ulaşılan yöntemlere de ulaşılmıştır.

Bu konuda en sık tercih edilenlerden biri üç kart tarot falı olmaktadır. Bu açılım ile geçmiş, şimdi ve gelecek hakkında bilgi sahibi olunabilmektedir. Büyük Arkana ve Küçük Arkana kartlarını içeren tarot destesinden seçilen kartlar, zaman sırasına göre anlam kazanmaktadır. Bu bağlamda genel itibariyle soldaki kart geçmişi ve geçmiş ile ilgili olayın sebeplerini, ortadaki kart şimdiyi, sağdaki kart ise içinde bulunulan durumun sonucunu göstermektedir...

Üç Kart Tarot Falı Nedir?

Her kartın birçok anlama sahip olduğu tarot üç kart açılımı, özenli bir yorumlamayı gerektirmektedir. Bir konuda veya genel olarak yaşantıda geçmiş, şimdi ve gelecek hakkında bilgi almak için kullanılabilecek en iyi açılım üç kart tarot falı olmaktadır. Bu kartları anlamlandırabilmek ise genel olarak tarot konusunda bilgili olmaktan geçmektedir.

Üç kart tarot falı doğru ve detaylı bir yorumlama ile olayların eskiden gelen etkilerini, günümüzde düzeltilmesi gerekenleri ve davranışlar değiştirilmediğinde ulaşılacak sonuçları ortaya çıkartmaktadır.

Kartların ters bir şekilde sunulduğu sitemizdeki kartlar arasından üç tanesini seçerek ücretsiz bir şekilde üç kart tarot falı yorumuna ulaşabilir, yaşadıklarınızı daha geniş bir perspektiften değerlendirme fırsatı bulabilirsiniz.

Üç Kart Tarot Falı Açılımı

Seçilen üç kart; aşk, ilişkiler, maddi konular gibi birçok farklı konuda yol gösterici olabilmektedir. En eski yöntemlerden biri olan üç kart tarot falı, hayatta ya da içerisinde bulunan herhangi bir konuya genel bir şekilde bakabilmeyi sağlar. Bu açıdan kartların seçiminde geçmişi, şimdiyi ve geleceği düşünerek de tercih yapılabilir.

Üç kart tarot falı açısından her bir kart farklı zaman dilimlerini ifade etmektedir:

Geçmiş zaman kartı: Yaşanılanların nedenini anlamayı sağlamaktadır. “Neden?” sorusunun cevabı bu kart ile verilebilmektedir. Bir olay ya da genel yaşantı hakkında geçmiş süreçte etkili olan durumlar, kişi ya da ilişkilerin anlaşılması için bu karttan faydalanılır. Problemin ana nedeni geçmiş kartı sayesinde ortaya çıkarılır.

Şimdiki zaman kartı: Üç kart tarot falı açısından bu kart çok büyük bir öneme sahiptir. Geçmiş değiştirilemese de şu an yapılan yanlışların değiştirilebilmesi mümkündür. Bu kart ile yaşanılan an içerisinde yapılan yanlışlar ya da sürdürülmesi gereken doğrular anlaşılabilmektedir. Böylece fark edilmeyen durumların fark edilmesi ve buna göre davranılabilmesi için seçilen kart uyarıcı olmaktadır. Sorunun değiştirilebilecek noktalarını görmeyi sağlar.

Gelecek zaman kartı: Bu kart yol gösterici olması açısından oldukça önemlidir. Mevcut davranışlara devam edilmesi durumunda nasıl bir sonuca ulaşılacağı ve nelere dikkat edilmesi gerektiği konusunda önemli bir anlama sahiptir. Üç kart tarot falı açılımı açısından gelecek kartının uyarılarına dikkat edilerek olayların sonucu hakkında olumlu gelişmeler sağlanabilir.

Copyright © 2021 Tarot Falı ❤ ile Yapılır.