O Da Beni Seviyor Mu

O da beni seviyor mu? Temelin de birçok soruyu da beraberin de getiren bu cümle aslında çok anlamlı ve bir o kadar da gizem doludur. Her kadın ya da erkek karşısında ki insanın onu ne kadar sevdiği ya da hoşlanıyor mu sorusunu kendine soruyor ve bir şekilde cevaplarına ulaşmaya çalışıyordur. Bugün hazırlamış olduğumuz bu yazımız da Benden Hoşlanıyor mu? Beni Seviyor Mu? gibi soruların cevaplarını hep birlikte araştıralım. Tabi bunun için karşımız da ki insanı çok iyi tanımamız gerekiyor. Verilen sorulara doğru analizler yapabilmek için iyi ve doğru cevaplar vermemiz gerekiyor.

Karşınızda ki kişinin sizi ne kadar sevdiği konusun da çokta zor olmayan belirli adımlar vardır. Kişi yanınızda olmak istiyor mu? Önce bu soruyu kendinize sormanız gerekiyor. Örneğin uzun zamandır buluşmuyorsunuz ve ilk teklifi o mu yapıyor siz mi? ve bunun gibi belirli ana temel sorular vardır. Bunları aslında çok kolay biçimde cevaplandırabilirsiniz. Daha önce hazırlamış olduğum ve çok beğenilen Eşim beni Ne Kadar Seviyor sorusuna çok güzel yanıtlar aldık. Dilerseniz inceleyebilirsiniz.

Onun Da Beni Sevdiğini Nasıl Anlarım

Eğer ilk buluşmaya gidiyorsanız ve karşınız da ki insanı ilk gördüğünüz de size doğru yaklaştığın da kollarını sıvıyorsa bu size karşı ‘ilgili olduğunu‘ gösterir. Erkekler genel de ilk buluşmalar da el bilekleri açık biçimde kıyafetler tercih ederler. Bunun bilinç altı bir dürtü olduğu konusun da tespitler olsa da kesin birşey söylemek mümkün değildir. Bunun için yaşam yolunu belirleyen unsurların olduğunu söyleyebiliriz.

Sıradan Şeylerle Sizinle Konuşmak İstiyorsa

Sizinle ilgili olan bir insan size mesaj atmak, aramak gibi belirli yöntemler dener. Yoğun bir gün geçiriyor olsa da sizinle görüşmek istemesi, eğer buna imkan yoksa akşam eve geldiğinde size mesaj atması gibi. Nedensiz bir saat de size mesaj atıyor ve geçirdiği günü anlatmaya çalışıyorsa bu size karşı ilgili olduğunu gösterir. Bu sizinle görüşmek adına iletişim kurmaya çalışması anlamında iyi bir deneyimdir.

Sizin Söylediklerinizi Unutmaz

Sizden hoşlanan biri sizinle ilgili olan herşeyi aklında tutmak ister. Örneğin sizin ona söylediğiniz ve size göre önemsiz olan en ufak şeyleri bile unutmaz. Ona söylediğiniz bir cümleyi istemsizce hafızasına kaydeder ve bu onu hoşnut eder. Onunla konuştuğunuz da sizin cümlelerinizi seçiyor ve sizi çok dikkatli dinliyorsa bu sizden hoşlandığını gösterir.

Size Attığı Mesajlar Soru İşareti İle Biter

Konuşmanızın bitmemesi için size attığı her mesajda bir soru işareti bırakır. Bunun sebebi konuşmanızın sonlanmamasıdır. Gün içinde yaşamış olduğu durumu, sizin yaşadıklarınız, geçmişte olanlar. Sürekli olarak size soru yöneltir ve görüşmenin devam etmesini sağlar. Ona karşı vermiş olduğunuz cevaplara aldırış etmeden sizinle konuşmak ister. Belki size saçma gelebilir ama Sabah kaçta kalktın gibi sorular sorabilir.

Beden Dilinin Değiştirilmesi

Size karşı hoşnut olan bir kişi diğer insanlardan farklı olarak size daha çok yaklaşmak isterler. Bunun için belki de hayatları boyunca kimseye yapmadıklarını size yapabilirler. Siz konuşurken size doğru yaklaşmaya çalışması, kaçamak hareketler le size dokunmaya çalışmak, birlikte yürüdüğünüzde ellerinin elinize çarpması gibi.

Sizi Etkilemek İçin Ellerinden Geleni Yaparlar

Her ne kadar yoğun olursa olsun sizinle vakit geçirmek belirli aktiviteler de bulunmak ister. Bunun için bir bahane üretir ve konuşma sırasın da, ‘bu hafta sinemaya gidebilir miyiz‘ diye soru sorabilir. Bu sizin ilginizi çekmek, size daha çok yakın olmak ve sizin de ona karşı ne beslediğinizi öğrenmeye çalıştığı anlamına gelir. Bu konuda sizin de ona karşı ilginiz olduğunu düşünüyorsanız ilişki açılımı ile bunu öğrenebilirsiniz.

Sizinle Sürekli Görüşmek İster

Bir kişi sizinle nedensiz yere sürekli görüşmek istiyorsa size karşı boş olmadığını bilmeniz gerekiyor. Bazen hiç nedeniniz olmasa bile görüşmek istemesi sizin onu heyecanlandırdığınız anlamına gelir. Hayatınızın belki de en yoğun döneminde karşılaşmış olduğunuz bu kişiye karşı belki de Karmaşık hayatını tersine çevirmek için çok güzel bir fırsat olabilir. Buluşmadan hemen sonra sizinle tekrar randevulaşmak istiyorsa bu sizin onu çoktan etkilediğinizi ve size karşı boş olmadığını gösterir.

Size Karşı Hislerini Hemen Söylerler

Karşınızda ki kişi uzun dönem bir ilişki istiyorsa ve size karşı samimi ve ciddi düşünüyorsa hislerini çekinmeden söyleyebilir. Bazı dönemler de kişiler ilişkilerin de en büyük sorunun bir birlerine olan samimiyetleri olduğunu söylerler. Ancak bu durum gerçek sevgi için hiç de böyle değildir. Bir kişi sizden gerçek anlamda hoşlanıyorsa bilmelisiniz ki o kişi sizi seviyor.

Bir yorum

  1. Evet burada yazılanları bire bir test ettim ve gerçekten çok doğru bilgiler. Uygulamanızı ve yazıyı iyi okumanızı öneririm. Böyle bir sitenin var oluşundan neden bu kadar geç haberdar oldum ki 🙁 Beni seviyor mu düşüncesinden artık tamamen kurtuldum diyebilirim 🙂

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir